FAME MMAPRIME SHOW MMA

Mocne zarzuty pod adresem Prime! Kradną pomysły FAME? „Podpie***lacie od FAME. Czemu kopiujecie format konkurencji?”

To nie pierwszy raz, gdy Prime Show MMA jest oskarżone o kradzież lub kopiowanie tego, co mogliśmy zobaczyć znacznie wcześniej w federacji FAME.

Prime Show MMA to wciąż nowa organizacja, która ma przed sobą dopiero trzecią galę. Federacja powstała niespodziewanie, a jej twarzą został Kasjusz Życiński, który wcześniej był jedną z największych gwiazd FAME. Co ciekawe, nikt w największej polskiej federacji freakowej nie wiedział, że „Don Kasjo” zdecydował się dołączyć do konkurencji.

Prime Show MMA kradnie pomysły FAME?

Już wcześniej Prime została oskarżona przez kibiców o to, że w swoich grafikach korzysta z tej samej czcionki co FAME. Następnie Norman Parke ogłosił, że kolejną walkę dla federacji, której twarzą jest „Don Kasjo” stoczy w specjalnej małej klatce, takiej jak rzymską, którą już dwukrotnie mogliśmy oglądać na galach FAME.

Teraz Prime poszło o krok dalej. Dotychczas konfrontacje rywali przed walką były nazywane „Zadymą”. Teraz jest to „Face to face” tak jak w przypadku federacji FAME. Dodatkowo organizacja korzysta nie tylko z tej samej czcionki, ale również promuje format grafiką podobną do tej, którą widzimy przy okazji wydarzeń FAME.

Sprawdź!  Wrzosek odpowiada na słowa Kawulskiego! Nie obawia się zwolnienia z KSW: "Spokojna głowa Kawul. Lepiej szykuj..."

Szybko rzuciło się to w oczy kibicom, a na Twitterze znalazły się m.in. takie komentarze:

– Jakie ku*wa „FACE 2 FACE”? FACE 2 FACE to jest na FAME, na Prime jest „Zadyma”. Czemu kopiujecie format z konkurencyjnej federacji?

– Wy to nawet nazwy programów podpie***lacie od Fame.

Co więcej, głos w całej sprawie zabrał także dziennikarz Maciej Turski, któremu również nie spodobało się to, co robi Prime. Wdał się w wymianę zdań z Pawłem Jóźwiakiem, który próbował przekonać, że ani nazwa formatu, ani grafika i układ nie zostały stworzone przez FAME. Wszystkim kibicom jednak będzie kojarzyć się właśnie z tą federacją.

Całą wymianę zdań dziennikarza z Pawłem Jóźwiakiem znajdziesz na Twitterze Macieja Turksiego:

Źródło: Twitter

Sprawdź!  (VIDEO) Murański zawalczy z Oświecińskim? Padły mocne słowa! "Zdradził swoich przyjaciół. Przez niego żony, matki, córki przez wiele lat płakały"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.