FAME MMAPRIME SHOW MMA

Mocne zarzuty pod adresem Prime! Kradną pomysły FAME? „Podpie***lacie od FAME. Czemu kopiujecie format konkurencji?”

To nie pierwszy raz, gdy Prime Show MMA jest oskarżone o kradzież lub kopiowanie tego, co mogliśmy zobaczyć znacznie wcześniej w federacji FAME.

Prime Show MMA to wciąż nowa organizacja, która ma przed sobą dopiero trzecią galę. Federacja powstała niespodziewanie, a jej twarzą został Kasjusz Życiński, który wcześniej był jedną z największych gwiazd FAME. Co ciekawe, nikt w największej polskiej federacji freakowej nie wiedział, że „Don Kasjo” zdecydował się dołączyć do konkurencji.

Prime Show MMA kradnie pomysły FAME?

Już wcześniej Prime została oskarżona przez kibiców o to, że w swoich grafikach korzysta z tej samej czcionki co FAME. Następnie Norman Parke ogłosił, że kolejną walkę dla federacji, której twarzą jest „Don Kasjo” stoczy w specjalnej małej klatce, takiej jak rzymską, którą już dwukrotnie mogliśmy oglądać na galach FAME.

Teraz Prime poszło o krok dalej. Dotychczas konfrontacje rywali przed walką były nazywane „Zadymą”. Teraz jest to „Face to face” tak jak w przypadku federacji FAME. Dodatkowo organizacja korzysta nie tylko z tej samej czcionki, ale również promuje format grafiką podobną do tej, którą widzimy przy okazji wydarzeń FAME.

Sprawdź!  Tyburski przekonany, że może wygrać z Normanem! "Mam wielkie szanse. Ciężko trenuję i mam predyspozycje"

Szybko rzuciło się to w oczy kibicom, a na Twitterze znalazły się m.in. takie komentarze:

– Jakie ku*wa „FACE 2 FACE”? FACE 2 FACE to jest na FAME, na Prime jest „Zadyma”. Czemu kopiujecie format z konkurencyjnej federacji?

– Wy to nawet nazwy programów podpie***lacie od Fame.

Co więcej, głos w całej sprawie zabrał także dziennikarz Maciej Turski, któremu również nie spodobało się to, co robi Prime. Wdał się w wymianę zdań z Pawłem Jóźwiakiem, który próbował przekonać, że ani nazwa formatu, ani grafika i układ nie zostały stworzone przez FAME. Wszystkim kibicom jednak będzie kojarzyć się właśnie z tą federacją.

Całą wymianę zdań dziennikarza z Pawłem Jóźwiakiem znajdziesz na Twitterze Macieja Turksiego:

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Jacek Murański znokautuje Tańculę w 1 rundzie? Duża zmiana kursów przed galą FAME MMA 12!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.