FAME MMA

Mocne słowa Normana Parke o Szelidze! „Następnym razem się bijemy mały karłowaty bumie”

Wygląda na to, że pomiędzy zawodnikami FAME doszło do kolejnego konfliktu, który być może zostanie wyjaśniony w oktagonie na jednej z kolejnych gal.

Za nami gala FAME 13, na której Piotr Szeliga znokautował „Araba”, a Norman Parke wygrał z „Popkiem” po tym, jak raper doznał poważnej kontuzji. Zaledwie po kilkudziesięciu sekundach starcia złamał rękę i arbiter musiał przerwać pojedynek.

Piotr Szeliga chce walczyć z Normanem Parke

Jeszcze przed galą doszło do konfrontacji pomiędzy Szeligą i Parke. Początkowo żarty miały się przerodzić w spięcie pomiędzy zawodnikami, a Polak po zwycięstwie ogłosił, że chce zmierzyć się z Irlandczykiem w klatce rzymskiej na gołe pięści.

Kolejna sytuacja miała miejsce po gali. „Szeli” postanowił przerwać Normanowi wywiad z Super Expressem i dodał, że spotkają się w klatce. „Stormin” w odpowiedzi stwierdził, że cios, którym Szeliga znokautował „Araba” to zwykły lucky punch i nazwał go sterydziarzem:

Ten gość to bum, jest bumem. Podszedł do mnie, kiedy sobie stałem i powiedział „Jesteś małym, chudym gościem i cię zniszczę”. Ku*wa nie ma problemu, dawaj – powiedział „Stormin”, który dodał, że nie potrzebuje wypłaty i może zmiażdżyć Szeligę na oczach kamer i zebranych na miejscu świadków.

Sprawdź!  Nie żyje Mateusz Murański! Freak fighter zmarł w wieku 29 lat

Włodarze organizacji zapewne wezmą pod uwagę konflikt i wyzwanie, jakie rzucił Szeliga. Być może na jednej z kolejnych gal zobaczymy głośny pojedynek. Parke sam przyznał w rozmowie z fansportu.pl, że chce walczyć już na FAME 14 i może bić się na gołe pięści z kimś, kto za dużo gada.

Teraz Parke postanowił po raz kolejny wbić szpilę w Szeligę i zamieścił na swoim Instastory taki wpis – Następnym razem będziemy się bić mały karłowaty bumie.

Czy „Szeli” odpowie na słowa Irlandczyka? Polak w kilku wywiadach podkreślał, że chciałby się z nim zmierzyć, ale wyłącznie w formule bokserskiej. Kibice jednak szybko zauważyli, że to jemu zależy na starciu z Normanem, a nie odwrotnie, więc w takiej sytuacji powinien walczyć na warunkach „Stormina”.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Ferrari dwukrotnie uderzył Wiewióra! Konfrontacja za kulisami konferencji FAME 20 [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.