FAME MMA

Zadyma remisuje z Tyburskim! Potężne wymiany w klatce FAME MMA! [WIDEO]

Na FAME FRIDAY ARENA 1 w jednej z walk doszło do głośnego powrotu. Piotr Tyburski po dwóch latach i długiej rekonwalescencji w końcu zadebiutował w solowym pojedynku. Jego przeciwnikiem był Tomasz „Zadyma” Gromadzki.

Piotr Tyburski był częścią początkowej historii Fame MMA. Freak fighter ma na koncie walkę 2vs2, gdy u boku brata mierzył się z braćmi Kluk. Bliźniacy znani z Love Island rozprawili się z oponentami, ale później karierę zrobił tylko Paweł. Drugi z „Tyborich” doznał urazu na jednym ze sparingów i kolejne lata spędził dochodząc do siebie. Teraz wraca na solowe starcie i ma zamiar udowodnić, że dorównuje talentem bratu.

Podczas FAME Friday Arena 1 w MMA Tyburski zmierzył się z Tomaszem Gromadzkim. Popularny „Zadyma” zadebiutował przed kilkoma miesiącami mierząc się z Alanem Kwiecińskim. Ku zaskoczeniu wielu, którzy widzieli wygraną gwiazdy Warsaw Shore, sędziowie niejednogłośne zwycięstwo przyznali „Zadymie”. Jak finalista turnieju GROMDA poradził sobie na Fame Friday Arena 1?

-> Obejrzyj Fame Friday Arena 1 na żywo!

Fame Friday Arena 1: Tyburski vs Zadyma – RELACJA

RUNDA 1

Sprawdź!  Znamy kursy bukmacherskie na walkę Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Eksperci wskazali ogromnego faworyta!

Tyburski szybko ruszył z mocnymi lewymi prostymi, zaraz posłał potężne lowy. Zadyma stara się skrócić dystans i sierpów na korpus, dobrze doskakuje z dwoma ciosami na głowę. Gromadzki odczuwa kolejne kopnięcia na łydkę, trafia serią na tułów, ale zaraz ląduje na deskach. Tybori w pozycji bocznej, wyprowadza ciosy i ładuje kolano na żebra. Piotrek szuka krucyfiksu, ale dobrze broni się Zadyma i jeszcze wraca na nogi.

RUNDA 2

Tyburski trzyma walkę poza dystansem, atakuje low kickiem, ale w wymiany wchodzi Tomasz Gromadzki! Kapitalny prawy Piotrka w kontrze i ruszył po sprowadzenie, ale Zadyma uciekł pod siatkę. Świetny klincz Tyboriego i kolano na rozerwanie. Gromadzki łatwo przechodzi z serią ciosów na schaby! Odczuwa to Tyburski, który ratuje się sprowadzeniem i zajmuje pozycję boczną. Piotrek uparcie szuka krucyfiksu po uderzeniach, ale Zadyma dobrze się skręca.

RUNDA 3

Zadyma szuka ciosów na korpus i poluje na prawy overhand na głowę Tyburskiego. Piotrek dobrze atakuje podbródkiem, ale inkasuje kilka uderzeń. Nieudana próba sprowadzenia, Gromadzki świetnie trafi serią na tułów, uporczywie napiera na Tyboriego. Zaczyna polować na głowę Zadyma, broni się przed kolejnymi obaleniami. Bije mocno po żebrach Tomek, ucieka Tyburskiemu i rusza po kończące uderzenie! Seria ciosów, Tybori ledwo, ale ustał na nogach do końca rundy!

Sprawdź!  Arab dominuje i wygrywa przez jednogłośną decyzję z Lupą! [WIDEO]

Oficjalny wynik: Większościowy remis!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.