UFC

KSW zatrzyma Soldicia? Chorwat może zarobić duże pieniądze: „Będzie jednym z trzech najlepiej zarabiających zawodników”

Już niedługo powinniśmy dowiedzieć się, jaką decyzję podejmie Roberto Soldić. Zostanie w KSW, czy też może przejdzie do UFC?

Soldić to aktualnie jedna z największych europejskich gwiazd MMA. Fighter ma za sobą świetną serię zwycięstw i większość swoich rywali skończył przed czasem. W ostatnim pojedynku zmierzył się z legendą KSW Mamedem Khalidovem, którego ciężko znokautował już w drugiej odsłonie.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że w KSW nie ma już wyzwać dla Roberto Soldicia i fighter powinien spróbować swoich sił w najlepszej organizacji na świecie, jaką jest UFC. Chorwatowi została ostatnia walka w kontrakcie i przedłuży umowę z KSW lub zawalczy dla amerykańskiego giganta.

Szef KSW o negocjacjach z Soldiciem

Jesteśmy w trakcie negocjacji. Nie należą one do łatwych, ponieważ konkurencja nie śpi, o czym świadczą zdjęcia z minionego weekendu – przyznał Martin Lewandowski w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Szef KSW dodał również, że już niedługo powinno się wszystko rozstrzygnąć, gdyż organizacja musi zając się zaplanowaniem kolejnego pojedynku „RoboCopa”. Zapewne rywal będzie zależał od tego, jaką decyzję podejmie podwójny mistrz.

Sprawdź!  Mamed Khalidov zapowiada swój kolejny pojedynek - "Coś dużego szykuje się na horyzoncie"

– Chcę zamknąć te negocjacje w ciągu dwóch tygodni. Pamiętajmy, że Roberto Soldić wciąż ma jedną walkę w aktualnym kontrakcie z KSW. Biorąc pod uwagę jego status w organizacji, musimy ten pojedynek zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Lewandowski nie ukrywa, że oferta dla Chorwata jest wysoka i będzie od jednym z trzech najlepiej zarabiających zawodników. Do tego grona najprawdopodobniej można zaliczyć Mariusza Pudzianowskiego i Mameda Khalidova.

– Po podpisaniu kontraktu z KSW, Roberto będzie jednym z trzech najlepiej zarabiających zawodników. Patrząc na jego dotychczasowe dokonania, w pełni na to zasługuje i w moim odczuciu stoi tuż u progu swoistej „sali sław” organizacji KSW.

Źródło: Sportowe Fakty

Sprawdź!  (VIDEO) Odzimkowski nokautuje w pierwszej rundzie na gali KSW 68 w Radomiu!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.