FAME MMA

„Don Kasjo” pozwany przez FAME łącznie na blisko 2 miliony! „Dostałem dwa pozwy. Byłem przygotowany. Śmiałem się tylko, że…

W ostatnim wywiadzie Kasjusz „Don Kasjo” Życiński odniósł się do pozwów od FAME. Zdradził, że dostał ich aż dwa i na znacznie większą kwotę, niż milion złotych.

„Don Kasjo” przez długi czas był jedną z największych gwiazd poznańskiej federacji freakowej. Pod koniec 2021 roku niespodziewanie, nie informując włodarzy, zdecydował się zakończyć współpracę z FAME i został twarzą organizacji Prime Show MMA.

Na krótko przed galą do karty walk dodano jego pojedynek z Mateuszem Murańskim, który był co-main eventem wydarzenia. Życiński, walcząc w klatce, złamał zapisy kontraktu FAME, mówiące o zakazie konkurencji przez kolejne 12 miesięcy od zakończenia umowy.

Kasjusz Życiński pozwany na blisko 2 miliony złotych

W odpowiedzi federacja postanowiła pozwać Życińskiego. Początkowo mówiono o kwocie miliona złotych. Taką bowiem informację podczas specjalnej konferencji przekazał Sylwester Wardęga. Włodarz Wojtek Gola wyjaśnił natomiast, że zawodnicy muszą respektować umowy z organizacją, dlatego freak fighter został pozwany.

W ostatnim wywiadzie dla sport.pl „Don Kasjo” odniósł się do tej sprawy. Zdradził, że łącznie dostał dwa pozwy na kwotę blisko dwóch milionów. Zapewnia także, że był na to przygotowany oraz dodał, że FAME chce ukarać go za „głupoty”.

Sprawdź!  Mateusz Murański ostro o aferze z "Ferrarim": "Alan to internetowa konfidentka i prowokatorka"

– Łącznie wyszło około dwóch milionów, bo dostałem dwa pozwy. Ale że zawsze mi mówiono, że w szachach trzeba być pięć ruchów do przodu, to tę zasadę stosuję również w życiu i byłem przygotowany na ich pozwy, one mnie nie zaskoczyły. Śmiałem się tylko, że pojawiły się, dopiero gdy gala Prime Show MMA okazała się dużym sukcesem. Jak przeczytałem, za jakie głupoty chcą mnie naliczać, to tylko się uśmiechnąłem.

– Strzelają sobie w kolano, przykre to jest, bo zarobiłem dla nich dużo milionów. Mogliśmy się rozstać w neutralnych stosunkach. Czy kwota mnie zaskoczyła? Mogliby wpisać nawet dziesięć baniek, nie rusza mnie to. Jestem ugodowym człowiekiem i myślę, że mogliśmy się dogadać. Dziwi mnie, że zdecydowali się na taki krok.

Źródło: Sport.pl

Sprawdź!  (VIDEO) Wielka awantura na konferencji FAME! "Polak" zaatakowany przez ojca "Ferrariego"!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.