FAME MMA

Mocna odpowiedź Łaszczyka na nagranie Najmana! „Wszędzie szukasz atencji, a jesteś zwykłym klaunem”

Kamil Łaszczyk w jednym najnowszych materiałów z jego udziałem wypowiedział się na temat Marcina Najmana. „El Testosteron” postanowił odpowiedzieć młodszemu pięściarzowi i wywiązała się dyskusja.

Już w kolejny piątek, 3 lutego, Kamil Łaszczyk wystąpi w walce wieczoru FAME 17. Jego rywalem będzie samozwańczy „Władca Piekieł”, Amadeusz „Ferrari” Roślik, z którym niepokonany pięściarz jakiś czas temu wdał się w konflikt. Po długich negocjacjach strony doszły do porozumienia i zawodnicy spotkają się na zasadach MMA w Krakowie.

Popularny „Szczurek” pokazał na pierwszej konferencji, że nie ma zamiaru pchać się w żadne medialne wojenki. Jednocześnie, co wielokrotnie podkreślał, nie boi się wyrażać swojego zdania. Podobnie było w ostatnim materiale na kanale Fansportu TV, gdzie przyznał że nie rozumie fenomenu Marcina Najmana.

– Oj Marcinku, Marcinku. On to chyba wypromował, ten sposób, ten FAME. Ja nie mogę zrozumieć, że temu gościowi dają zarobić, dają walki. On nie umie walczyć, nie umie zadawać ciosów… Nawet nie chce mi się komentować tego człowieka.

„Zanim zaczniesz p***dolić te bzdury, to…”

„El Testosteron” również niedługo powróci do walki. Już 18 marca na High League 6 spotka się z Jackiem Murańskim, co wielu określa jako „największy z możliwych freak fightów”. Najman zobaczył wypowiedź Kamila i odpowiedział mu w social mediach, cytując też ostatni wywiad ze Zbigniewem Raubo.

Sprawdź!  Don Kasjo ostro skomentował zachowanie Boxdela na konferencji! "Wcześniej bombel miał jeszcze jakieś zasady, teraz..."

Łaszczyk… widzę ty nic rozumu nie nabierasz, tylko cały czas brniesz w tą głupotę. Ktoś ci nagadał, jak to trzeba w tych freakch, że trzeba wszystkich dookoła zaczepiać, że trzeba do wszystkich przyp***dalać. OK, OK, tylko, że… słyszałeś trenera Raubo? To jest bardzo mądry trener. Zanim się zaczniesz przyp***dalać do kogoś, kto waży 116, tak jak ja dzisiaj, to wypadałoby, żebyś ty się też zważył. Zważył, zmierzył… To jest bardzo mądry trener, ty słuchaj mądrych ludzi! Zanim zaczniesz p***dolić te bzdury, to się zważ.

No, a inna sprawa… Przecież ja czekałem cały weekend kiedyś na ciebie? Przecież mówiłem: przyjedź, bohaterze. Toś aż tak malutki, że cię nie zauważyłem? Bez przesady, no. Przecież krasnal chyba nie jesteś, nie? Jak coś to dawaj, ja będę jeszcze 3 dni tutaj na miejscu trenował, jak coś to podbijaj. Śmiało. Słuchaj trenera Raubo!

Jak już wiadomo „Szczurek” nie jest wielkim „El Testosterona”, toteż jego uwagi niespecjalnie się mu spodobały. Kamil skomentował nagranie słowami:

Sprawdź!  [VIDEO] Kamil Łaszczyk ma sporo do stracenia? "Powinien całować go w stopy! Jak przegra, to nawet nie będą pamiętać, kto to był"

– Chłopie to ty do wszystkich skaczesz szukasz atencji i robisz z siebie pośmiewisko, jak jesteś taki chojrak to zapraszam do Wrocławia bo ja w porównaniu do ciebie szykuje się do walki a nie udaje że to robię. Przypomnij sobie galę gdzie walczyłem i ty też „walczyłeś”. Nawet się nie rozgrzałeś pseudo sportowcu. Także stul ta jape i tyle wszędzie szukasz atencji a jesteś zwykłym klaunem. Jak będziesz we Wrocławiu to się odezwij jeśli myślisz że się ciebie boje to jesteś głąb. Na skończyłem swoją wypowiedź i więcej już nie będę ci dawał pożywki. Zajmij się treningiem pseudo sportowcu.

Były zawodnik KSW, MMA Attack, czy FAME wyśmiał emotikonami komentarz niepokonanego pięściarza, po czym mu napisał:

Krasnalu ogrodowy, kiedy ty urośniesz? Kiedy ty rozumu nabierzesz? Posłuchaj mądrego trenera Raubo, kurduplu i zważ się

Nagranie Marcina Najmana oraz odpowiedź Kamila Łaszczyka zobaczyć można w poniższym poście.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Boxdel zdecyduje się na walkę z Najmanem!? "Staje się to coraz bardziej atrakcyjne finansowo. Są jakieś oferty"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.