UFC

Mistrz UFC odmówił rewanżu? Topuria odpowiedział i wskazał rywala!

Mistrz wagi piórkowej UFC odrzucił propozycję rewanżu? Takie wieści przekazał komentator organizacji, Joe Rogan. Na jego słowa zareagował sam zainteresowany.

Przed kilkoma miesiącami Ilia Topuria zdetronizował Alexandra Volkanovskiego i został nowym mistrzem kategorii piórkowej. Australijczyk natychmiast upomniał się o rewanż i zdawało się, że ze względu na jego osiągnięcia w dywizji zostanie mu on przyznany.

Tymczasem w ostatnim odcinku podcastu Joe Rogan Experience gospodarz programu i komentator UFC przekazał, iż Gruzin z hiszpańskim paszportem miał odmówić takowego pojedynku:

Nie wiem, z kim Topuria chce się teraz zmierzyć. Wydaje mi się, że czuje się w pozycji, że jest mistrzem i to do niego należy ostateczna decyzja. Wiem, że odrzucił propozycję walki na UFC 305, odrzucił rewanż z Volkanovskim.

Topuria odpowiedział Roganowi!

Na reakcję niepokonane Ilii Topurii nie trzeba było długo czekać. Mistrz wagi piórkowej odpowiedział Roganowi na portalu X (dawniej Twitter). „El Matador” zdradził, że nie odmówił żadnego rewanżu, gdyż taka propozycja nie padła.

Topuria przy okazji wskazał swojego potencjalnego kolejnego rywala. Na tegoż namaścił Maxa Hollowaya i zasugerował, że chciałby walki z tytułem Baddest Motherf*cker w stawce.

Sprawdź!  (VIDEO) Potężne KO łokciem w ostatniej sekundzie walki! Jeden z najbardziej zaskakujących nokautów w historii

Nigdy w życiu nie odmówiłem rewanżu z Alexem, bo UFC nigdy nie oferowało mi tej walki. Mówiłem wielokrotnie, chcę być pierwszym, który znokautuje Hollowaya. Prosta sprawa: Chcesz walczyć? Odpowiedź brzmi tak, bez dyskusji. Przynieś mój pas i poduszkę – zakończył wpis „El Matador”, nawiązując do pasa BMF i wspominanego nokautu na Hawajczyku.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.