UFC

Gamrot vs. Oliveira już niebawem?! Polak ponowił wyzwanie byłego mistrza UFC!

Mateusz Gamrot natychmiast zareagował na wypowiedź Charlesa Oliveiry. Brazylijczyk zapowiedział, kiedy chce powrócić do klatki UFC, co idealnie wpasowuje się w plany Polaka.

Czołowy polski lekki ponownie znajduje się na fali zwycięstw, która obecnie wynosi trzy. W marcowym występie podczas UFC 299 Mateusz Gamrot pokonał przez jednogłośną decyzję Rafaela dos Anjosa. Ta wygrana pozwoliła „Gamerowi” zawitać do TOP 5 dywizji lekkiej.

Mateusz od dawna powtarza, że w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem, Charlesem Oliveirą. „Do Bronx” słynie z fenomenalnego parteru, który jest też mocną stroną Gamrota. Polak liczy, że Brazylijczyk w końcu pozwoliłby mu pokazać pełnię swoich grapplerskich umiejętności i nie uciekałby z maty, jak inni zawodnicy.

Mateusz Gamrot ponowił wyzwanie Charlesa Oliveiry

W ostatnich dniach Charles Oliveira w jednym z wywiadów wspominał o możliwości zmiany dywizji wagowej, a portalowi AgFight powiedział, że będzie gotowy wrócić do oktagonu już w te wakacje. Mowa tu o lipcu i sierpniu.

Wiadomość ta szybko obiegła zagraniczne portale branżowe, a na nią zareagował oczywiście Mateusz Gamrot. Nasz rodak nie odpuszcza i ponownie zdecydował się wyzwać Brazylijczyka:

Sprawdź!  (VIDEO) UFC przypomina NOKAUT w wykonaniu Mateusza Gamrota!

– Charlesie Oliveira, lecimy! Będę gotowy na lipiec/sierpień.

„Do Bronx” ostatni raz widziany był w klatce przed kilkoma tygodniami. Podczas jubileuszowej gali UFC 300 przegrał przez decyzję z Armanem Tsarukyanem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.