KSW

(VIDEO) Artur Szpilka prezentuje, jak przygotować się do walentynek: „Mam nadzieję, że ćwiczenia przed walentynkami zrobione”

Artur Szpilka postanowił zażartować i na swoich social mediach zaprezentował ćwiczenia, która zaleca wykonać przed walentynkami.

„Szpila” powrócił na salę treningową po kontuzji pleców, przez którą musiał przejść operację i wycofać się z walki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Były zawodnik Glory niedługo zmierzy się Tomasem Moznym, natomiast Szpilka stoczy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim, jednak nie wiadomo, kiedy dojdzie do tego zestawienia.

Szpilka prezentuje ćwiczenia walentynkowe

Pięściarz, który lubi zażartować, przy okazji ostatniego treningu zaprezentował zestaw ćwiczeń walentynkowych. Najpierw opublikował na swoich social mediach humorystyczne nagranie, a następnie postanowił sam powtórzyć ćwiczenia.

Po wszystkim na kolejnym Insatstory tak podsumował dzisiejszy trening – Zrobiłem taki trening przed walentynkami, że będziemy tańczyć całą noc z wilkami – po czym zawył niczym prawdziwy wilk.

Film z udziałem Szpilki skomentował m.in. mistrz KSW Phil de Fries, którego rozbawiły przedstawione ćwiczenia. Natomiast walcząca we freak fightach partnerka byłego pięściarza Kamila Wybrańczyk napisała – Ty jesteś chory…

Sam „Szpila” przy opublikowanym nagraniu dodał – Mam nadzieję, że ćwiczenia przed walentynkami zrobione.

Na nagranie Artura Szpilki zareagował także freak fighter Kacper Błoński, który również trenuje w klubie WCA. Na Instastory wykonał jedno z ćwiczeń, zgodnie z zaleceniami pięściarza, co „Szpila” skomentował takimi słowami – Szanuję, ale pamiętaj, że to wytrzymałość.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.