FAME MMAKSW

Kołecki podpisze kontrakt z FAME!? Trener Okniński zabrał głos: „Są trzy federacje, które stać na niego. Jeśli chodzi o FAME, są duże szanse…”

Trener Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie przyszłości Szymona Kołeckiego, który aktualnie nie jest związany z żadną organizacją.

Decyzja Kołeckiego o odejściu z KSW mocno zaskoczyła wszystkich kibiców. Nikt nie spodziewał się, że Kołecki z dnia na dzień zakończy współpracę z największą organizacją MMA w Polsce. Jak wiemy, fighter nie mógł dogadać się w sprawie kolejnego pojedynku.

Organizacja KSW zaproponowała mu starcie z mistrzem KSW Tomaszem Narkunem. Z pewnym powodów fighter odrzucił jednak ofertę i uznał, że lepiej będzie, jak każdy pójdzie w swoją stronę. Zawodnik wyjaśnił, że negocjacje nie powiodły się, gdyż nie odpowiadał mu termin starcia. Kołecki twierdzi, że dostał zbyt mało czasu na przygotowanie.

Głos w tej sprawie zabrał również Maciej Kawulski, który odpowiedział na słowa zawodnika. Przyznał, że nie jest on do końca szczery i podczas negocjacji nigdy nie wspomniał o terminie pojedynku. Próbował natomiast zmienić rywala na innego niż mistrz wagi półciężkiej.

Co dalej z przyszłością Kołeckiego? W ostatnim wywiadzie dla portalu MMA-Bądź na bieżąco Mirosław Okniński przyznał, że są tylko 3 organizacje, które mogą podpisać kontrakt z jego podopiecznym. Trener wskazał UFC, FAME i KSW. Dodał również, że jest spora szansa na to, że zobaczymy Kołeckiego w federacji freakowej.

Sprawdź!  Maciej Kawulski i Mamed Khalidov pojawią się na gali FAME MMA! Jeśli Marcin Wrzosek przegra zostanie zwolniony z KSW!

Myślę, że są trzy federacje, które stać na Szymona. UFC, KSW i FAME to są trzy federacje, które stać na Szymona. Do UFC nie pójdzie, bo ma 40 lat, to możemy to wykluczyć. Jeżeli chodzi o FAME, to uważam, że są duże szanse, żeby poszedł do FAME.

– A KSW oczywiście mogą się pogodzić, może zrobić walkę z Narkunem, zapłacą z miliona i będzie OK. I wtedy Narkun będzie leżał, będzie bity, będzie płakał.

Trener zdradził również, że plan by taki, by Kołecki zmierzył się z jeszcze jednym rywalem i dopiero w kolejnej walce podjął próbę zdobycia mistrzowskiego tytułu. Natomiast w aktualnej sytuacji Okniński nie wyklucza bokserskiego starcia Kołecki vs „Don Kasjo”.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mistrz Babilon MMA w wadze średniej Paweł Pawlak podpisał kontrakt z KSW

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.