FAME MMAKSW

Kołecki podpisze kontrakt z FAME!? Trener Okniński zabrał głos: „Są trzy federacje, które stać na niego. Jeśli chodzi o FAME, są duże szanse…”

Trener Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie przyszłości Szymona Kołeckiego, który aktualnie nie jest związany z żadną organizacją.

Decyzja Kołeckiego o odejściu z KSW mocno zaskoczyła wszystkich kibiców. Nikt nie spodziewał się, że Kołecki z dnia na dzień zakończy współpracę z największą organizacją MMA w Polsce. Jak wiemy, fighter nie mógł dogadać się w sprawie kolejnego pojedynku.

Organizacja KSW zaproponowała mu starcie z mistrzem KSW Tomaszem Narkunem. Z pewnym powodów fighter odrzucił jednak ofertę i uznał, że lepiej będzie, jak każdy pójdzie w swoją stronę. Zawodnik wyjaśnił, że negocjacje nie powiodły się, gdyż nie odpowiadał mu termin starcia. Kołecki twierdzi, że dostał zbyt mało czasu na przygotowanie.

Głos w tej sprawie zabrał również Maciej Kawulski, który odpowiedział na słowa zawodnika. Przyznał, że nie jest on do końca szczery i podczas negocjacji nigdy nie wspomniał o terminie pojedynku. Próbował natomiast zmienić rywala na innego niż mistrz wagi półciężkiej.

Co dalej z przyszłością Kołeckiego? W ostatnim wywiadzie dla portalu MMA-Bądź na bieżąco Mirosław Okniński przyznał, że są tylko 3 organizacje, które mogą podpisać kontrakt z jego podopiecznym. Trener wskazał UFC, FAME i KSW. Dodał również, że jest spora szansa na to, że zobaczymy Kołeckiego w federacji freakowej.

Sprawdź!  Mistrzowi KSW grozi zwolnienie po zdominowaniu kategorii ciężkiej? "Szefowie powiedzieli, że musi zmienić styl, bo inaczej..."

Myślę, że są trzy federacje, które stać na Szymona. UFC, KSW i FAME to są trzy federacje, które stać na Szymona. Do UFC nie pójdzie, bo ma 40 lat, to możemy to wykluczyć. Jeżeli chodzi o FAME, to uważam, że są duże szanse, żeby poszedł do FAME.

– A KSW oczywiście mogą się pogodzić, może zrobić walkę z Narkunem, zapłacą z miliona i będzie OK. I wtedy Narkun będzie leżał, będzie bity, będzie płakał.

Trener zdradził również, że plan by taki, by Kołecki zmierzył się z jeszcze jednym rywalem i dopiero w kolejnej walce podjął próbę zdobycia mistrzowskiego tytułu. Natomiast w aktualnej sytuacji Okniński nie wyklucza bokserskiego starcia Kołecki vs „Don Kasjo”.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Zdjęcie Piotra Szeligi w szatni Akademii Sportów Walki Wilanów! "Tu się nie ma co śmiać, jest poważny temat!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.