FAME MMA

Trener Okniński wbił szpilkę po odejściu Szyszki z klubu: „Mógł ze mną nie zadzierać. Więcej mogę doradzić, niż…”

Minionej nocy trener Przemysław Szyszka zamieścił zaskakujący post w social mediach. Popularny szkoleniowiec poinformował o swoim odejściu z Uniq Fight Club. Sytuację tę skomentował jego medialny oponent, Mirosław Okniński.

Póki co niewiele wiadomo na temat tego, dlaczego Szyszka pożegnał się z warszawskim klubem. Od kilku lat z sukcesami współpracował z licznymi freak fighterami, jak Marcin Dubiel, Paweł i Piotr Tyburscy, „Boxdel”, „Kubańczyk”, czy wcześniej bodaj najlepsza zawodniczka tego świata, Aniela „Lil Masti” Bogusz.

Przemysław Szyszka z tego powodu był też częstym uczestnikiem gal freakowych, a niejednokrotnie po kilka razy stawał pod siatką podpowiadającym swoim podopiecznym. Tak jednak nie będzie na najbliższych eventach, a przynajmniej nie pod sztandarem Uniq Fight Club. Wszystko ze względu na oświadczenie, jakie trener Szyszka opublikował w poniedziałek:

Dziś zakończyła się moja współpraca z klubem UNIQ FIGHT CLUB. Sytuacja jest dla mnie nowa i bardzo niezrozumiała, jednak pozostawiam ją dla siebie. Trzeba mieć klasę i trzymać się swoich zasad. Przez te lata przywiązałem się do tego miejsca i ludzi. Stworzyłem tam wspaniałe grupy MMA, BJJ czy też MMA Pro.

Głos od razu zabrało wielu freak fighterów, którzy zaznaczyli, że również pójdą w ślad za szkoleniowcem. Sytuację skomentował też Mirosław Okniński, który od wielu miesięcy toczy medialną wojenkę z Przemysławem Szyszką i tym razem ponownie postanowił wbić szpilkę w byłego już szkoleniowca Uniq’a.

Sprawdź!  Wiewiór w finale! Pokonuje Amadeusza Ferrariego! [WIDEO]

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów opublikował kawałek rozmowy z kanału MMA- Bądź na bieżąco, gdzie mówił właśnie o przeciwnym trenerze. Wideo okrasił podpisem „A mógł szatan ze mną nie zadzierać„.

Chciałem tylko tak powiedzieć dla tych, że… że ja siedzę na piłce,, albo na fotelu, albo o tak leżę do góry nogami, to ja więcej mogę doradzić, niż trener Szyszka, który zap***dala wkoło ciebie – mówi na nagraniu Okniński. Na koniec dorzucił też screen postu Przemysława Szyszki i dodanym od siebie: – Dziękujemy całemu UNIQ FIGHT CLUB za podjęcie tej jedynej i rozsądnej decyzji.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.