FAME MMAMMA

Mirosław Okniński chce walki Szymona Kołeckiego z Don Kasjo! „FAME 15 na Narodowym…”

Mirosław Okniński po raz kolejny zaskoczył szalonym pomysłem na pojedynek. Zaproponował starcie Szymona Kołeckiego z „Don Kasjo”.

To już kolejne zestawienie, o którym trener napisał na swoich social mediach. Po gali UFC 267 oświadczył, że chciałby, aby Michał Oleksiejczuk zmierzył się z byłym mistrzem wagi półciężkiej Janem Błachowiczem. Jako faworyta wskazał oczywiście swojego podopiecznego.

Tym razem zaproponował rywala dla Szymona Kołeckiego, który aktualnie nie jest związany z żadną organizacją. Wczoraj media obiegła informacja o tym, że były sztangista postanowił zakończyć trwającą ponad 2-lata współpracę z KSW.

Kołecki przyznał, że walka w największej polskiej organizacji była jego marzeniem, które udało się spełnić. Zawodnik nie mógł jednak dojść do porozumienia w sprawie kolejnego pojedynku i uznał, że najlepiej będzie, jak każdy pójdzie w swoją stronę.

Organizacja chciała, żeby zawodnik w kolejnym starciu zmierzył się z mistrzem Tomaszem Narkunem. Kołecki przyznał, że potrzebował więcej czasu, niż zaoferowało mu KSW, jednak rzekomo nie było na to szans. W odpowiedzi Maciej Kawulski stwierdził, że zawodnik nie mówi całej prawdy.

Sprawdź!  Kołecki podsumował walkę Gamrota z Tsarukyanem: "To był jedyny moment, gdzie można było się przyczepić"

W tym, co powiedział Kołecki, jest dużo prawdy, ale tyle samo konfabulacji – przyznał szef KSW i dodał – Z ust Kołeckiego w żadnym momencie negocjacji nie padły słowa o tym, że ma za mało czasu na przygotowania. Powiedział tylko, że Narkun jest zbyt wymagającym rywalem i dlatego on tej walki nie przyjmie.

Na ten moment nie wiadomo, jakie są plany Kołeckiego. Głos w sprawie jego przyszłości zabrał trener Mirosław Okniński, który najpierw napisał – Ja uważam, że KSW z Kołeckim się pogodzi. Mają wspólny biznes. A może Kołecki dostał mega ofertę z Fame MMA.

W kolejnym wpisie zaproponował szaloną walkę. Okniński chciałby zestawić Kołeckiego z Kasjuszem Życińskim na gali FAME, która miałaby odbyć się na Stadionie Narodowym. Jeśli chodzi o formułę, miałby to być boks, w którym „Don Kasjo” ostatnio zmierzył się z Normanem Parke, a w kolejnym pojedynku zawalczy z Marcinem Wrzoskiem.

Fame MMA 15
Na Narodowym
Don Kasjo vs Kołecki
W boksie
– napisał na Facebooku trener.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Organizacja FAME pobiła kolejny rekord! Wiemy, ile PPV sprzedała ostatnia gala! "FAME 12 było rekordowe. Sprzedaliśmy aż..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.