UFC

Joanna Jędrzejczyk o bohaterce co-main eventu UFC 268: „Zmieniła się, po naszej walce.”

Joanna Jędrzejczyk długo dzieliła i rządziła w kategorii słomkowej. Choć te czasy już minęły, Polka nadal jest w stanie dawać ciekawe walki, co udowodniła mierząc się z Weili Zhang. „JJ” uważa, że po tym starciu Chinka nie jest taką samą zawodniczką.

Joanna Jędrzejczyk o byłych rywalkach

Joanna Jędrzejczyk w latach 2015-2017 nie walczyła w innej walce, niż o pas. Najpierw pokonała przez KO w drugiej rundzie Carlę Esparzę, a następnie pięciokrotnie broniła tytułu mistrzowskiego kategorii słomkowej. Śmiało można stwierdzić, że „JJ” co nieco wie na temat pojedynku o tę stawkę.

W najbliższy weekend na UFC 268 pas tej żeńskiej dywizji znów będzie na szali. W co-main evencie stara-nowa mistrzyni, Rose Namajunas stanie w obronie przeciwko Weili Zhang. Joanna Jędrzejczyk mierzyła się z oboma fighterkami, a z tą ostatnią stoczyła póki co swój ostatni pojedynek, co miało miejsce w 2020 roku. Polka w rozmowie w The MMA Hour stwierdziła, że choć przegrała, odebrała coś Chince:

Ktoś z mojego obozu mi powiedział, że Weili Zhang zmieniła się po naszej walce. Tak było, szybko przegrała przez KO. Identyczną wiadomość otrzymałam kilka dni temu. Nie jest taką samą zawodniczką. Nie wiem. Znam chińską mentalność i zgadzam się z tym, że ciężko trenuje i będzie gotowa na najbliższe starcie.

Pytanie jednak brzmi, czy jej głowa jest przygotowana? Tego nie wiemy. Jeśli chodzi o Rose, cieszę się jej szczęściem. Naprawdę się cieszę. Miała istny roller coaster. Wygrała, przegrała i znów jest mistrzynią.

Joanna Jędrzejczyk typuje co-main event UFC 268

Joanna Jędrzejczyk w starciu z Rose Namajunas w 2017 roku straciła swój tytuł mistrzowski. Mimo szumnych zapowiedzi pobicia rekordu obron w żeńskim MMA, Polka padła po 3 minutach. Z Weili Zhang „JJ” przegrała niejednogłośną decyzją sędziów. Jak Joanna Jędrzejczyk widzi co-main event gali UFC 268?

Sprawdź!  Vicente Luque przed walką z Woodleyem na UFC 260: "To zdecydowanie przeciwnik na najwyższym poziomie"

Myślę, że znów wygra Rose. Przy ich pierwszej walce mówiłam, że skończy ją już w pierwszej rundzie i tak się stało. Teraz też czuję, że wygra Rose.

Joanna Jędrzejczyk została niedawno usunięta z oficjalnych rankingów UFC wobec braku aktywności. Polka przyznała, że nie martwi ją to, bo sama czeka na odpowiedni moment by wrócić. Reprezentantka Polski tymczasem ostro trenuje, a niedawno awansowała w brazylijskim jiu-jitsu na niebieski pas.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: The MMA Hour

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.