Clout MMA

Minda uszkodzony przez „Lizaka”. Zdradził technikę na Clout MMA 2: „Miałem nie mówić…” [WIDEO]

Już w październiku na gali Clout MMA 2 dojdzie do prawdziwego starcia Dawida z Goliatem: Najman vs „Lizak”. W najnowszym wywiadzie Kamil Minda pokazał, jak uszkodził go Piotr Lizakowski.

-> Odbierz bonusy na Clout MMA 2

Pojedynek ogłoszony przez federację Clout MMA wywołał sporo szumu medialnego. Jeśli chodzi o freak fighty „Lizak” ma na swoim koncie dopiero jeden pojedynek. W debiucie poddał Dominika Skowyrę. Wcześniej natomiast toczył wyłącznie walki amatorskie. Pokazał jednak, że nie boi się wyzwać i przyjął walkę z „El Testosteronem”, który będzie miał dużą przewagę doświadczenia i przede wszystkim warunków fizycznych. Najman na chwilę obecną waży ponad 40 kg więcej od Piotra.

Wielu uważa, że mimo tak ogromnej różnicy wagi, Lizakowski jest w stanie pokonać samozwańczego „Cesarza polskich freakfightów”. Dużym atutem są oczywiście treningi z Mirosławem Oknińskim, który uchodzi za jednego z najlepszych taktyków w Polsce. W Akademii Sportów Walki Wilanów „Lizak” ma też przyjemność trenować z wieloma świetnymi ciężkimi.

Jednym z nich jest Kamil Minda. „King Kong” w wywiadzie dla Fansportu.pl pokazał w pewnym momencie rozcięcie przy oku. Te miał mu zrobić właśnie bohater starcia z Najmanem na Clout MMA 2. Padła też nazwa techniki, która zadała obrażenia i która to miała być „tajną bronią na Marcina”.

Sprawdź!  Denis nie zgadza się z bukmacherami! Typuje zwycięstwo Najmana na Clout MMA 2 [WIDEO]

Widzisz to? Nie zgadniesz kto tutaj z klubu. „Lizak”, latające kolano. Kurde, miałem nie mówić… Marcin Najman w strachu, bo to była technika na Marcina. Ale dobra, zdradziłem to, trudno. Będą też inne techniki.

Wywiad z Kamilem Mindą zobaczysz – TUTAJ.

Clout MMA 2. Kursy bukmacherskie na walkę Najman vs „Lizak”

Ofertę na Clout MMA 2 znajdziecie wyłącznie w Fortunie. Jeśli macie ukończone 18 lat i nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej! Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA 2

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.