Clout MMA

Minda skomentował sytuację Labrygi: „Szkoda mi go. Wszyscy go cisną, nawet ten Natan…” [WIDEO]

Od dłuższego czasu rozwija się konflikt na linii Denis Labryga-Kamil Minda. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów przyznał, że chciałby się zmierzyć z fighterem WCA, jednak ten najpierw musiałby pragnąć prawdziwego wyzwania.

Zawodnik Clout MMA we freak fightach ma już za sobą dwie walki. W debiucie błyskawicznie pokonał Konrada Karwata, a w ostatnim starciu zmierzył się z Dawidem Załęckim. Mimo że „Crazy” był skazywany na porażkę, to stoczył wyrównaną odsłonę, jednak przegrał przez poważne rozcięcie nogi.

W ostatnim czasie temat Denisa często przewija się w wywiadach zarówno z Mirosławem Oknińskim, jak i jego podopiecznymi. Sam „Łowca Skór” namawiał Labrygę, by ten zmierzył się z Kamilem Mindą. Co na to sam „King Kong”?

Zapytany w rozmowie z Fansportu.pl o to, czy freak fighter WCA byłby dla niego wyzwaniem, zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów docenił osiągnięcia młodego freak fightera w kickboxingu. Kamil chciałby zmierzyć się z Denisem, jednak między wierszami dał do zrozumienia, że ten unika wyzwania. Minda nawiązał też do ostatniej afery z potencjalnym rywalem.

Sprawdź!  Clout MMA 5: Wyniki na żywo i relacja LIVE

– On ma czysto marketingowe podejście, bo zaczepia tylko słabszych, a teraz stał się takim pośmiewiskiem. Trochę mi szkoda tego chłopaka. Wszyscy go cisną, nawet ten Marcoń, Natan? Naprawdę, no to już się staje komedią. Musi coś w końcu tym zrobić i podjąć konkretne wyzwania, a nie gania jakieś tam… Nawet nie wiem jak go nazwać, bo to nie jest freak. Amator, youtuber.

Wywiad z Kamilem Mindą zobaczysz – TUTAJ.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.