Clout MMA

Mocna wiadomość Labrygi do Mindy! „Sam się wwaliłeś na minę. Przyjdzie czas i miejsce…”

Denis Labryga nagrał specjalną wiadomość do Kamila Mindy. Oberwało się też przy okazji jego klubowym kolegom.

Atmosfera pomiędzy Denisem Labrygą a Akademią Sportów Walki Wilanów jest naprawdę napięta. Trener Mirosław Okniński sugerował Głogowianinowi, by ten stoczył pojedynek z Kamilem Mindą. Również sam „King Kong” proponował mu walkę.

Labryga zazwyczaj jest dość powściągliwy w swoich odpowiedziach na wszelkie zaczepki. Tych ze strony zawodników i szkoleniowca z Wilanowa nie brakuje. Wczoraj jednak Denis nagrał się na swoim Instastory, kierując do Mindy kilka mocnych słów:

Kamil Minda do Ciebie komunikat. Minda pinda. Słuchaj Labryga nie dyga to po pierwsze. Po drugie nie mieszając w to munduru żetonie, miałem Cię za normalną postać sportową, ale jesteś zwykłym farmazonem, który brnie na tym farmazonie. Po trzecie, słuchaj gościu. Nie porównuj przyrodzenia do jedzenia, bo sam te kiełbaski jesz jako artykuły spożywcze także sam się wwaliłeś na minę, pacynko. Przyjdzie czas i miejsce to ten cały wasz Wilanów … . Będziecie podchodzić po kolei, będziemy się bić. Słuchaj się tam lepiej swojej szefowej Oknińskiej, która Cię tam trenuje i zawijajcie wroty. Jazda z wami.

Podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego również skomentował zachowanie freak fightera. Jego odpowiedź zobaczyć możecie poniżej.

Sprawdź!  Najman zdemolowany! Murański nokautuje w 50 sekund! [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.