Clout MMA

Clout MMA 2: Najman vs Lizak w karcie walk! Pojedynek Dawida z Goliatem w Płocku!

Organizacja Clout MMA odsłoniła kolejną kartę przed październikową galą! Do akcji powróci Marcin Najman, którego czeka walka z dość zaskakującym przeciwnikiem!

Kolejne wydarzenie od freakowej federacji, czyli Clout MMA 2 odbędzie się 28 października w płockiej Orlen Arenie. Przed kilkoma dniami poinformowano, iż walką wieczoru będzie wyczekiwany pojedynek Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk. Zawodnicy wagi ciężkiej zmierzą się w boksie na małe rękawice z niespotykanym wcześniej twistem. Jeśli „Bad Boy” dopuści się dwóch fauli, z automatu starcie przechodzi do pełnego MMA.

Najman vs „Lizak” na Clout MMA 2!

Dziś ogłoszone zostało kolejne starcie Clout MMA 2. Kibice w Płocku zobaczą walkę Dawida z Goliatem – Marcin Najman podejmie Piotra Lizakowskiego. Obaj wzięli też udział w 1. evencie organizacji, choć ze zmiennym skutkiem. „Lizak” w fantastycznym stylu poddał Dominika Skowyrę. „El Testosteron” zaś w zaledwie 16 sekund przegrał z Andrzejem Fonfarą.

– CZAS PODGRZAĆ ATMOSFERĘ! NAJMAN VS LIZAK na CLOUT MMA 2.
Polska wersja pojedynku Dawida z Goliatem? Bardzo proszę! Wielki CESARZ POLSKICH FREAK-FIGHTÓW skrzyżuje rękawice z BŁYSZCZĄCĄ GWIAZDĄ Z KANAŁU EBE EBE.
Różnica wagi? Duża, choć Najman już szykuje FORMĘ ŻYCIA. Przewaga szybkości i zwinności? Zdecydowanie po stronie Lizaka. Jaja na konferencji? Gwarantowane od obu! Kto okaże się NAJPOTĘŻNIEJSZYM ŁYSYM FREAK-FIGHTEREM?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.