Clout MMA

Murański wyzwał Wielkiego Bu! Szybka odpowiedź freak fightera

Jacek Murański wyzwał na walkę „Wielkiego Bu”! Stary „Muran” zaproponował Gdańszczaninowi starcie 2 vs. 2 i otrzymał szybką odpowiedź od Masiaka.

Freak fighterzy od dawna mają ze sobą nie po drodze. „Wielki Bu” niejednokrotnie krytycznie wypowiadał się o Jacku Murańskim posyłając w jego stronę liczne obraźliwe epitety. Panowie niegdyś trenowali w jednym klubie, a Masiak niejednokrotnie opowiadał, że „Muran” nie był szczery wobec trenerów w kwestii wypłat. To też miało doprowadzić do zwolnienia Patryka z Fame MMA.

Już od jakiegoś czasu pan Murański trenuje pod okiem Krzysztofa Ryty. „Żołnierz” też kilkukrotnie był podszczypywany przez „Wielkiego Bu”. „Muran” wraz z trenerem zaproponował Gdańszczaninowi pojedynek 2 vs. 2 podczas gali Clout MMA. W drużynie Patryka miałby się znaleźć Łukasz Ekiert, skonfliktowany z panem Jackiem dziennikarz kanału Antyfakty.

Wielki Bu reaguje na zaczepkę Murańskiego!

Jak przekazał sam Masiak, z powodu kontuzji wypadł z karty walk Clout MMA 5. W odpowiedzi na wyzwanie pana Murańskiego przypomniał o swoim urazie, choć przestrzegł przed „internetowym kozakowaniem”:

Wystarczyło wrzucić post, że jestem kontuzjowany i już na drugi dzień znaleźli się bohaterzy szukający dla siebie jakiejkolwiek szansy. Ale że sam Gargamel, to w życiu bym się nie spodziewał. Uwaga z tym Internetowym kozakowaniem. To, że coś mi dolega i nie jestem w stanie bić się ze światowej klasy sportowcami, to nie znaczy, że was w drodze na rehabilitację nie mogę wytargać za ucho.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.