FAME MMA

Szef GROMDY przeciwny walkom Masy i Oświecińskiego! „Przez takiego straciłem ułamek życia” [WIDEO]

Mariusz Grabowski pojawił się w studio Fansportu TV, gdzie wypowiedział się o planowanych we freak fightach walkach Tomasza Oświecińskiego i Jarosława „Masy” Sokołowskiego.

W ostatnim czasie doszło do kilku głośnych ogłoszeń. Przede wszystkim jeszcze w tym roku ma dojść do pojedynku Jarosława „Masy” Sokołowskiego z Jackiem Murańskim. Pewnym jest zaś, że na FAME 21 zawalczy Tomasz Oświeciński. Obaj mają za sobą przeszłość gangsterską, a obecnie udzielają się jako przykładni obywatele.

Grabowski ostro o Oświecińskim i Masie

Na temat obu w mocnych słowach wypowiedział się szef GROMDY. Pan Mariusz Grabowski w rozmowie z Fansportu TV przyznał, że dla Oświecińskiego nie powinno być miejsca w sportach walki.

– Ktoś mi ostatnio mówił, że ten gość śmiał stanąć i powiedzieć, że „jeśli ktoś znajdzie papiery na niego, że jest 60-tką, to on oddaje całą gażę”. Wiadomo, to jest zwykły gość, który sprzedał swoich kolegów. Wtedy tych dokumentów nikt mu nie wystawiał, on powiedział to co wiedział i tyle. Myślę, że ten zawodnik, w sportach walki, nie powinien mieć racji bytu.

– Ja jestem załamany… jak dobrze wiecie, ktoś w pewnym momencie chciał mi jakąś tam łatkę doczepić. Powiem tak: jeśli dziś mamy wystawiać takich gości, to aż mnie buzuje. Nie ukrywam, że ja właśnie odcierpiałem za takiego 60-tkę i koronnego, straciłem ułamek życia.

Jeśli zaś chodzi o „Masę”, Grabowski uważa, że ten nie powinien się wychylać. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wielokrotne kłamstwa, pomawianie i fakt, że nigdy nie zerwał z przestępczą działalnością. Na koniec podkreślił, że jest przeciwny zarówno jego walce z Murańskim, jak i starciu Oświecińskiego Ciosem.

Sprawdź!  Najpierw Zadyma, później Pasternak? Alan o pojedynku z Wampirem: "Nauczyłem się po Denisie. Dostałem za niego ch*** pieniądze"

Całą wypowiedź Mariusza Grabowskiego znajdziesz – TUTAJ

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.