High League

Michał Pasternak o wejściu do świata freak fightów: „Jedna z najlepszych decyzji w życiu. Gdyby miał możliwość…”

Michał Pasternak w szczerych słowach skomentował swoje przejście do freak fightów. Przyznał, że to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjął.

„Wampir” to kolejny już zawodowiec, który postanowił przejść z organizacji sportowej do federacji freakowej. Kilkukrotnie wspominał o tym, że skłoniły go do tego przede wszystkim pieniądze, które są znacznie większe we freak fightach.

„Wampir” o freak fightach

Swój debiut zaliczył 20 maja na gali FAME 18, podczas której w dominującym stylu rozbił Piotra Szeligę. Szybko jednak zdecydował się na kolejny pojedynek. Ponownie w akcji zobaczymy go już 17 czerwca, kiedy to zmierzy się z Tomaszem Sararą podczas siódmej edycji High League.

Zawodnicy mają już za sobą Rundki, po których udzielili wywiadów. W rozmowie z fansportu.pl Michał Pasternak przyznał, że przejście do freaków to jedna z najlepszych decyzji w życiu i gdyby mógł zrobić to wcześniej, to nawet by się nie zastanawiał.

– To, że walczę dla organizacji freakowej, uważam że to była jedna z moich najlepszych decyzji w życiu. Jeśli miałbym możliwość wcześniej wybrać to, że mogę przejść do organizacji freakowej, to nawet bym się nie zastanawiał i zrobiłbym to dużo wcześniej. Widzę, jak to się przekłada na to, że federacja do mnie podchodzi, druga sprawa, jak to się przekłada na warunki, które dostaje.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.