KSW

Michał Kita o walce Jurasa z Pudzianowskim: „Typ jest prosty. jeżeli walka się skończy przed czasem w 3-4 minuty, to ręką, nogą…”

Już dzisiaj gala KSW 61, tym razem po długiej nieobecności na Ergo Arenę powrócą kibice, którzy na żywo zobaczą starcie Łukasza Jurkowskiego z Mariuszem Pudzianowskim.

Starcie odbędzie się w wadze ciężkiej, co dla Jurasa będzie debiutem w tej kategorii. Dotychczas wszystkie pojedynki toczył w limicie do 93 kilogramów, czyli w dywizji półciężkiej. W całej karierze wygrał 17 z 28 pojedynków. Jest m.in. pierwszym zwycięzcą turnieju KSW 1 oraz ma na swoim koncie najszybszy nokaut w historii organizacji – 11 sekund.

Natomiast Pudzian stoczy dzisiaj 23 walkę w karierze. Na ostatniej gali odniósł 15 zwycięstwo. Na gali KSW 59 zmierzył się z Nikola Milanoviciem, jednak nie był to wymagający rywal. Musiał on na szybko zastąpić Bombardiera, który trafił do szpitala. Dla Milanovicia był to zawodowy debiut w formule MMA. Starcie trwało zaledwie minutę i 12 sekund.

O której i gdzie oglądać KSW 61?

Walka odbędzie się w sobotę 5 czerwca.  Gala rozpocznie się o 20:00. Transmisja gali będzie dostępna po wykupieniu PPV. Można to zrobić TUTAJ.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP -> OGLĄDAJ LIVE

Sprawdź!  KSW 59: Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak – zapowiedź walki [WIDEO]

Jeśli chodzi o bukmacherów, to nie dają oni szans Jurasowi. Jest on sporym underdogiem, jednak mimo dodatkowych kilogramów zapewnia, że szybkość i siła wróciła. Fighter planuje więc zrobić niespodziankę i skończyć Pudzianowskiego przed czasem.

Według Michała Materli powinien pokonać byłego strongmana bez większych problemów, jeśli wypracuje, chociaż 60 procent swojej normalnej dyspozycji. Juras przyznał, że daleko mu do życiowej formy, jednak czuje się wyjątkowo dobrze, a nawet lepiej niż przed poprzednimi walkami.

MICHAŁ KITA TYPUJE WALKĘ JURASA Z PUDZIANOWSKIM

Swój typ na walkę podał także Michał Kita, który na KSW 61 zmierzy się z mocnym rywalem, jakim jest Darko Stosić. Zwycięzca najprawdopodobniej zawalczy o pas z niepokonanym w polskiej organizacji Philem De Friesem.

– Typ jest prosty, jeżeli walka się skończy przed czasem w 3-4 minuty, to ręką, nogą Łukasz. Jeżeli wszystko, co będzie powyżej jednej rundy, to stłamszenie i wygra Mariusz – wytypował po wczorajszej ceremonii ważenia.

Eksperci nie dają praktycznie żadnych szans Łukaszowi Jurkowskiemu co jest dość zaskakujące. Według nas kursy nie odzwierciadlają sytuacji w 100% procentach i w tym boju „Juras” wcale nie pozostaje bez szans i warto pokusić się na to aby postawić na niego.

Sprawdź!  Tomasz Romanowski zawalczy na KSW 61. Znamy nazwiska potencjalnych rywali

Kursy:

Zwycięstwo Mariusz Pudzianowskiego – 1.50

Zwycięstwo Łukasza Jurkowskiego – 2.60

DARMOWY ZAKŁAD ZA 29 ZŁ I ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ

Całą galę możesz obstawić u bukmachera STS. Przy okazji KSW 61 możesz wykorzystać bonus w postaci darmowego zakładu za 29 złotych oraz zakładu bez ryzyka do 200 złotych.

Aby odebrać bonusy zrejestruj się – TUTAJ

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *