KSW

Jan Błachowicz typuje pojedynek Juras vs Pudzianowski: „To normalna walka. Wychodzi dwóch facetów i będą się bić”

Już za kilka godzin rozpocznie cię gal KSW 61. Poza mocnymi zestawieniami dodatkowe emocje dostarczą kibice, którzy po długiej nieobecności w końcu powrócą na trybuny.

W main evencie czeka nas pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy Łukaszem Jurkowskim i Mariuszem Pudzianowskim. Według bukmacherów powracający po 2-letniej przerwie Juras nie ma większych szans w starciu z byłym strongmanem. Inne zdanie na ten temat mają sami zawodnicy.

Michał Materla zaznaczył, że Jurasowi wystarczy zaledwie 60 procent normalnej dyspozycji na to, by rozprawić się z rywalem bez większych problemów. Po wczorajszej ceremonii ważenia także Michał Kita podał swój typ na nadchodzące starcie.

– Typ jest prosty, jeżeli walka się skończy przed czasem w 3-4 minuty, to ręką, nogą Łukasz. Jeżeli wszystko, co będzie powyżej jednej rundy, to stłamszenie i wygra Mariusz – przyznał zawodnik KSW.

Podobne zdanie ma Mamed Khalidov, który zaznaczył, że w pierwszej rundzie powinien wygrać Juras, jeśli jednak starcie będzie trwało dłużej, to zwycięży lepiej przygotowany Mariusz Pudzianowski, który aktualnie jest w świetnej formie mimo swojego wieku.

Sprawdź!  Sebastian Przybysz nowym mistrzem KSW po kapitalnej walce z Antunem Racicem! [WIDEO]

O której i gdzie oglądać KSW 61?

Walka odbędzie się w sobotę 5 czerwca.  Gala rozpocznie się o 20:00. Transmisja gali będzie dostępna po wykupieniu PPV. Można to zrobić TUTAJ.

WYKUP SWÓJ DOSTĘP -> OGLĄDAJ LIVE

JAN BŁACHOWICZ TYPUJE WALKĘ JURAS VS PUDZIANOWSKI

Inne zdanie na ten temat ma mistrz UFC Jan Błachowicz. Cieszyński Książę w rozmowie z portalem Sportowe Fakty wytypował, że to właśnie Pudzian może wygrać w pierwszej rundzie, jednak w kolejnych przewagę zyska Juras.

 To normalna walka. Wychodzi dwóch facetów i będą się bić. Dla mnie nie ma żadnego problemu, że są z jednego klubu. Kilka razy w karierze już to przerabiałem i to nie stanowi problemu. Po prostu jedyną różnicą było to, że trenowali osobno – mówi Jan Błachowicz, zapytany o to, co sądzi o walce dwóch zawodników z jednego klubu

 Jednak stawiam na Jurasa. Wydaje mi się, że doświadczenie przeważy. Mariusz też już ma jednak 44 lata. Widzę to tak, że pierwsza runda dla Mariusza a później do pracy weźmie się Juras – dodaje Błachowicz.

Sprawdź!  Materla, Paczuski, Sowiński i Parke wystąpią na EFM Show 2 w Bułgarii

Eksperci nie dają praktycznie żadnych szans Łukaszowi Jurkowskiemu co jest dość zaskakujące. Według nas kursy nie odzwierciadlają sytuacji w 100% procentach i w tym boju „Juras” wcale nie pozostaje bez szans i warto pokusić się na to aby postawić na niego.

Kursy:

Zwycięstwo Mariusz Pudzianowskiego – 1.50

Zwycięstwo Łukasza Jurkowskiego – 2.60

DARMOWY ZAKŁAD ZA 29 ZŁ I ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ

Całą galę możesz obstawić u bukmachera STS. Przy okazji KSW 61 możesz wykorzystać bonus w postaci darmowego zakładu za 29 złotych oraz zakładu bez ryzyka do 200 złotych.

Aby odebrać bonusy zrejestruj się – TUTAJ

Źródło: Sportowe Fakty

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *