FAME MMA

Miarka się przebrała! FAME karze za ostatnią konferencję i wprowadza nowe zasady!

FAME MMA stanowczo zareagowało na zachowanie niektórych freak fighterów. Jak przekazał włodarz organizacji Wojciech Gola, niebawem ich zawodnicy będą otrzymywać kary!

W najbliższą sobotę 10 kutego odbędzie się jubileuszowa gala FAME 20. Podczas niej nie zabraknie niezwykle ciekawych konfrontacji, jak Norman Parke vs Michał Pasternak, czy Piotr Szeliga vs Natan Marcoń, gdzie „Szeli” będzie mógł walczyć tylko jedną ręką. Tego wieczoru odbędzie się też 8-osobowy turniej, którego zwycięzca zgarnia 1,5 miliona złotych.

W gronie uczestników znaleźli się tacy freak fighterzy, jak „Ferrari”, „Wiewiór”, Arkadiusz Tańcula, czy Adrian „Polak”. Między Amadeuszem Roślikiem, a każdym z tych zawodników jest dużo złej krwi, co było widać na programach promujących galę oraz na konferencji.

Wojciech Gola potwierdza kary dla zawodników!

Najgłośniej ostatnimi czasy jest o konflikcie „Ferrariego” z „Wiewiórem”. Panowie poruszają osoby trzecie, jak dziewczyna Maksa, czy była partnerka i matka córki Amadeusza. Spięcie pomiędzy freak fighterami zakończyło się ciosem Roślika na głowę rywala podczas face to face’a. Później, na zapleczu konferencji, miała miejsce kolejna awantura.

Sprawdź!  Dubiel zrewanżuje się za Pandora Gate? Konopskyy komentuje doniesienia o walce w FAME!

Dziennikarz Michał Rogoziński napisał na portalu X (dawniej Twitter), że organizacja powinna wprowadzić karę -20% od gaży za obrażanie rodziny i najbliższych. Wtórował mu Maciej Turski, który uważa, że grzywna powinna być jeszcze wyższa. Również wielu Internautów zdaje się popierać pomysł karania krnąbrnych freak fighterów.

Na wczorajszym specjalnym programie FAME Cage sprawę skomentował Wojciech Gola. Włodarz freakowej organizacji przekazał, iż pierwsze kroki zostały podjęte. Kary finansowe będą już za zachowanie na ostatniej konferencji. Odpowiednie zapisy pojawią się również w kontraktach.

– Będą kary. Już po gali będą kary. Tak tego nie zostawimy. Od kolejnej gali będą zapisy w umowie. Prowadziliśmy sobie z zachowaniami kryminogennymi. Chcemy wprowadzić zapisy, żeby to się nie powtarzało.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.