FAME MMA

Ferrari uderzył Wiewióra! Potężny liść na face to face! [WIDEO]

Właśnie trwa konferencja przed galą FAME 20, a do największych dymów jak zawsze doprowadza gwiazda federacji Amadeusz „Ferrari”.

Podczas jubileuszowego wydarzenia odbędzie się turniej, w którym bierze udział 8 freak fighterów. Wśród nich znajduje się m.in. podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego, a także „Wiewiór” czy Arkadiusz Tańcula, z którymi „Ferrari” jest mocno skonfliktowany.

Przed konferencją zapowiadał, że może dojść do rękoczynów. Ostrzegał, iż jeśli stanie twarzą w twarz z „Wiewiórem” to go uderzy. Mimo to federacja postanowiła zaprosić freak fighterów do face-to-face, co skończyło się awanturą.

Kiedy tylko zawodnicy zbliżyli się do siebie, „Ferrari” wystrzelił potężnym liściem, którym trafił w twarz rywala. Na jego głowie i szyi szybko pojawił się spory ślad po uderzeniu. Nagranie z awantury znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.