FAME MMA

Ferrari rzucił się na Wiewióra! Jest nagranie z awantury na zapleczu konferencji FAME 20 [WIDEO]

W Internecie pojawił się vlog zza kulis konferencji gali FAME 20. Widać tam dokładnie kolejną konfrontację „Ferrariego” z „Wiewiórem”.

Niewkluczone, że freak fighterzy zmierzą się ze sobą w najbliższą sobotę 10 lutego. Panowie biorą udział w 8-osobowym turnieju, w którego stawce są aż 2 miliony złotych. Już dziś wiemy jednak, że tylko jeden z tej dwójki wystąpi w końcowej walce.

Jak dowiedzieliśmy się na oficjalnym losowaniu par „Ferrari” zmierzy się z „Krychą”. Zwycięzca tej pary w półfinale skrzyżuje rękawice z kimś z dwójki „Wiewiór” vs Tańcula. Tym samym Amadeusza Roślika na pewno czeka rewanż, gdyż z oboma zawodnikami w przeszłości przegyrwał.

Awantura między Ferrarim i Wiewiórem na zapleczu

Atmosfera między Maksymilianem Wiewiórką, a „Ferrarim” jest naprawdę gęsta. I jeden i bardzo personalnie atakują się już od jakiegoś czasu. Kulminacją tego było uderzenie „Wiewióra” podczas face to face.

Roślik później powiedział też, że podobna sytuacja miała miejsce na zapleczu. Wczoraj na kanale Fame MMA pojawiła się relacja z backstage’u konferencji, gdzie widać kolejne spięcie na linii „Ferrari” – „Wiewiór”.

Sprawdź!  Podsumowanie FAME: Reborn. Natan Marcoń zdemolowny! Fabijański uciekł z klatki [WIDEO]

Ja powiedziałem bolesną prawdę, tylko wiesz, co jest problemem z takimi k…wa kukoldami? Że on powinien mieć pretensje do baby, a nie do mnie. Ale jak ja powiem k…wa prawdę, to wiesz… – powiedział do „Ulfika” Amadeusz, do którego zaraz krzyknął Maks. Chwilę później nastąpiła kolejna mocna szarpanina. Całość zobaczyć możecie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.