GROMDA

„Savage” wrócił po ciężkim nokaucie na GROMDZIE! Duńczyk wygrał w 1. rundzie [WIDEO]

Znany z walk ulicznych w King of the Streets oraz na gołe pięści w GROMDZIE Simon „Savage” Henriksen stoczył kolejną walkę. Duńczyk zanotował kolejne mocne KO w swojej karierze. Rywala skończył już w 1. rundzie.

Popularny „The Savage” zasłynął na całym świecie jako jedna z największych gwiazd King of the Streets. Zawodnicy w tej federacji toczą pojedynki bez żadnych zasad, a Simon Henriksen udowodnił, dlaczego posługuje się takim, a nie innym przydomkiem.

Duńczyk nie zaznał porażki w KOTS, a w końcu trafił też do GROMDY. Jego debiut w polskiej federacji walk na gołe pięści miał miejsce na 12. edycji. „The Savage” mierzył się z „Kajfaszem”, którego pokonał w 2. rundzie. Kolejny pojedynek Simon Henriksen stoczył w grudniu. Podczas GROMDA 15 skrzyżował pięści z „Balboą”, który zaserwował mu pierwszą w karierze przegraną przez KO.

„Savage” nokautuje w 1. rundzie

Czy Duńczyk pojawi się na najbliższej gali GROMDA? Jeśli tak, to informacja w tej sprawie pojawi się na social mediach organizacji. Wiadomo natomiast, że „Savage” wystąpił na ostatniej gali walk na gołe pięści w Tajlandii.

Sprawdź!  (VIDEO) Artur Szpilka zawalczy w GROMDZIE? Podaje wstępny termin powrotu! "Wrócę może w..."

Podczas gali Best Fist League Henriksen już w 1. rundzie znokautował swojego rywala. Obszerny skrót tego pojedynku możecie zobaczyć poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.