Clout MMA

Media trening Sarara vs Załęcki przed galą Clout MMA 2 [WIDEO]

Za nami media trening, podczas którego zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. W akcji oglądaliśmy m.in. Dawida Załęckiego i Tomasza Sararę.

Początkowo „Crazy” miał walczyć z legendą kickboxingu Jeromem Le Bannerem. Starsi kibice byli jednak przekonani, że i tak nie zobaczymy Francuza w walce. Le Banner bowiem już trzykrotnie w ostatniej chwili wycofywał się z pojedynków przeciwko Marcinowi Różalskiemu.

Tym razem niestety było tak samo. Zaledwie kilka dni przed galą organizacja musiała znaleźć zastępstwo, a na pojedynek zdecydował się Tomasz Sarara. Zarówno to starcie, jak i pozostałe pojedynki obstawisz u bukmachera Fortuna, który przygotował specjalną promocję dla nowych użytkowników.

Pierwszy zakład na sobotnią galę obstawisz bez ryzyka! Jeśli twój kupon okaże się przegrany, operator zwróci ci pieniądze na konto. Możesz więc stworzyć kupon na galę Clout MMA 2, nie martwiąc się o potencjalną utratę środków.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się tutaj – otwarcie konta zajmuje 30 sekund.
  2. Za otwarcie konta zgarniasz 20 zł.
  3. Wpłać 100 zł i postaw dowolny kupon.
  4. Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.
  5. przypadku przegranej otrzymujesz zwrot do 100 zł, który możesz z powrotem wypłacić!
Sprawdź!  Najman komentuje Pandora Gate! Stanowczo o wszystkich zamieszanych w aferę [WIDEO]

Kliknij i zarejestruj się już teraz.

Media trening przed Clout MMA 2

Kursy bukmacherskie nie są niespodzianką i w roli ogromnego faworyta stawiali jest Sarara. Ma on znacznie większe umiejętności oraz ogromne doświadczenie. W swojej karierze mierzył się już ze znacznie trudniejszymi przeciwnikami.

TYPKURSYBUKMACHER
Tomasz Sarara1.17Fortuna
Dawid Załęcki3.90Fortuna

Duża część kibiców wierzy jednak w to, że Załęcki jest w stanie zagrozić Sararze. We wcześniejszych pojedynkach, mimo że skazywano go na porażkę, potrafił nawiązać wyrównaną walkę z wielokrotnym mistrzem świata w kickboxingu Mateuszem Kubiszynem, czy ostatnim razem z Denisem Labrygą, który miał dużą przewagę warunków fizycznych.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.