Clout MMA

Gdzie oglądać Clout MMA 2 za darmo? Transmisja z DWÓCH walk za free! [WIDEO]

Już dziś startuje transmisja Clout MMA 2! Całą galę obejrzeć można wyłącznie w PPV, ale wiemy też, gdzie oglądać ją za darmo! Federacja udostępniła informacje o streamie free online. Gdzie go znaleźć? Jak włączyć? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Gala Clout MMA to gwarancja niesamowitych wrażeń. Już dziś, tj. w sobotę 28 października o godzinie 19:00 rusza kolejne wydarzenie nowej federacji w świecie freak fightów. W klatce oprócz tak znanych i rozpoznawalnych postaci, jak Denis Załęcki, Marcin Najman, czy Daniel Omielańczuk pojawią się liczni ekscytujący debiutanci. Wśród nich można wymienić Remigiusza „Remiego” Gruchałę, czy Alberta Sosnowskiego.

Gdzie oglądać Clout MMA 2?

Fani tłumnie stawią się na Clout MMA 2, które wyprzedało wszystkie miejsca na Torwarze. Łącznie tego wieczoru dojdzie do aż 12 ekscytujących walk, wśród których nie brakuje gwiazd sportu i Internetu. Do klatki wraca Denis Labryga, który w K-1 zmierzy się z weteranem Kamilem Mindą. Ten pojedynek niesie za sobą ogromny ładunek emocjonalny, co może zwiastować prawdziwe grzmoty w klatce!

Wszyscy oczekują jednak starcia Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim. Torunianin wraca do walki po kontuzji i zapowiedział już, że jest w życiowej formie. Czy wystarczy to na weterana MMA? Przekonamy się już dziś w walce wieczoru! Obejrzeć ją można jedynie w systemie PAY-PER-VIEW.

Sprawdź!  Hajto skazywany na porażkę! Bukmacherzy nie dają mu żadnych szans w walce na Clout MMA 1

W darmowej transmisji dostępne będą studio, początek gali i dwie pierwsze walki wieczoru: „Skrzypas” – „Super Mario”, a także Krzysztof „Fericze” Ferenc – Konrad Karwat. Obejrzeć je możecie klikając w poniższy odtwarzacz!

Oglądaj Clout MMA 2 PPV na żywo!

Gdzie oglądać na żywo? Cena PPV

Transmisja na żywo Clout MMA 2 dostępna będzie wyłącznie w PPV. Cena za pakiet podstawowy wynosi 34,99 zł, a wersja premium kosztuje 39,99 zł. Ostateczna cena zależy od wybranego sposobu płatności. Wystarczy zarejestrować się przez poniższą grafikę i wybrać pasujący do potrzeb wariant!

Clout MMA 2 za darmo: Transmisja

Poniżej znajdziecie darmowy stream Clout MMA 2. W jego skład wchodzi studio oraz aż dwie darmowe walki. Wystarczy kliknąć w poniższy odtwarzacz!

Wszystkie pojedynki obstawicie wyłącznie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Oprócz darmowych 30 zł na start otrzymacie też 3x zakład bez ryzyka! To kolejno 100, 200 oraz 300 zł, które Fortuna zwróci Wam na konto w przypadku przegranego kuponu!

Zarejestruj się i odbierz bonusy!

Kliknij poniżej, by oglądać stream free online z Clout MMA 2.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.