Clout MMA

Ostatnie spotkanie przed walką! Omielańczuk twarzą w twarz z Denisem [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i ostatnie face-to-face przed galą Clout MMA 2, podczas której dojdzie do wielu emocjonujących zestawień.

Ogromna część kibiców czeka na main event, w którym Denis Załęcki wyjaśni konflikt z Danielem Omielańczukiem. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi i jak przyznał sam weteran wagi ciężkiej, jest to pierwsze starcie w jego bogatej karierze, kiedy naprawdę nienawidzi swojego rywala.

Walki Clout MMA 2 obstawić może wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na was znakomite bonusy, a przede wszystkim aż trzy zakłady bez ryzyka! To znaczy, że stawka za pierwsze kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł zostanie zwrócona przez Fortunę.

Obstaw i Clout MMA 2 bez ryzyka!

TypKursBukmacher
Daniel Omielańczuk1.25eFortuna.pl
REMIS30.00eFortuna.pl
Denis Załęcki3.21eFortuna.pl

Ostatnie face-to-face przed walką

Dotychczas w większości pojedynków przewagę kilogramów miał „Bad Boy”. Tym razem jednak na wagę znacznie więcej wniósł bardziej doświadczony Omielańczuk. Reprezentant WCA waży 112,6 kg natomiast Załęcki 103,8 kg.

Sprawdź!  Clout MMA 2: Konrad Karwat pokonuje Wujaszka Fericze! Zdecydowały lepsze zapasy [WIDEO]

Zawodnicy po raz ostatni stanęli też twarzą w twarz. Co ciekawe, ich face-to-face odbyło się w specjalnej klatce, aby dzień przed galą uniknąć awantur. Doszło już bowiem do starcia pomiędzy bohaterami main eventu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.