FAME MMA

Tragiczna forma Mateusza Murańskiego przed walką z Arkadiuszem Tańculą. [WIDEO]

Już jutro jubileuszowa gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zobaczymy pojedynek bokserski pomiędzy Normanem Parke a Kasjuszem Życińskim. Tym razem organizacja przygotowała 10 pojedynków.

Starcie, które wywołuje ogromne emocje to freak fightowe zestawienie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Pomiędzy zawodnikami jest dużo złej krwi, a dodatkowo konflikt napędza Jacek Murański, ojciec Mateusza.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Co ciekawe, jest to zestawienie z największą różnicą w kursach bukmacherskich. Kurs na zwycięstwo Arkadiusza Tańculi to zaledwie 1.05. Natomiast jego rywal to największy underdog gali FAME MMA 10. Kurs na jego wygraną to aż 6.50! Jak zobaczyliśmy na dzisiejszym media treningu, nie bez powodu Tańcula jest aż tak dużym faworytem.

Sprawdź!  Gwiazda FAME o swoim potencjale w MMA: "W kilka lat mogę zostać zawodowcem. Z treningami zmiatam całe freak fighty z planszy"

Dla Murańskiego będzie to debiut w klatce. Zawodnik stoczy swój pierwszy pojedynek w formule MMA. Natomiast Aroy wygrał w swoim debiucie z Dariuszem Sierhejem, a następnie w drugiej walce pokonał Alana Kwiecińskiego. Ostatni pojedynek stoczył na FAME MMA 7, jednak przegrał w drugiej rundzie z Pawłem Tyburskim.

Kursy na FAME MMA 10

Galę FAME MMA wytypujesz tylko i wyłącznie u oficjalnego sponsora firmy Betclic – tutaj. Rejestrując się tutaj – otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 550 zł. Znajdziesz tam dostępne wszystkie kursy i zakłady specjalne na zbliżające się FAME MMA 10.

Wygrana Tańculi – 1.05
Wygrana Murańskiego – 6.50

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.