Elite Fighters

Mateusz Murański o walce taty z Pudzianowskim: „Na ulicy szanse byłyby wyrównane. Ulica to jest ulica, tam w grę wchodzi wszystko”

Już dzisiaj pierwsza gala Elite Fighters, na której swój kolejny pojedynek stoczy Mateusza Murański znany m.in. z walki na FAME MMA czy FEN.

Tym razem w main evencie aktor zmierzy się z debiutującym w MMA Warszawskim Dresikiem. Ten pojedynek poprzedzą m.in. dwie walki o pas czy pierwsze w Polsce zestawienie 3vs1.

Wczoraj odbyła się ostatnia konferencja wraz z media treningiem oraz face-to-face. Zawodnicy mieli także okazję sprawdzić swoją siłę ciosów. Warszawski Dresik mimo braku doświadczenia jest bardzo pewny siebie. Jak zapowiadał, pojedynek z Muranem może potrwać zaledwie 10 sekund.

Gdzie oglądać pierwszą galę Elite Fighters? Mateusz Murański zmierzy się z Warszawskim Dresikiem

Karta walk Elite Fighters. Kto zawalczy na pierwszej edycji nowej freak-fightowej organizacji?

Co ciekawe, jeśli już wygra swój debiut, będzie chciał zmierzyć się z ojcem Mateusza, Jackiem Murańskim. W wywiadzie dla portalu FightsportPL przyznał:

Chciałbym, żeby mi ta pierwsza walka się udała i potem chciałbym wyjść ze starszym Murańskim. Jakby nie było, ta krav maga to jest taki… nie oszukujmy się, taka brudna walka i to jest bardzo bliski klincz. A ja bym nie dał tego klinczu. Jeżeli tata Murański jest na tyle odważny i jeśli pokonam jego syna, to jak najbardziej wzywam do oktagonu, może tego samego dnia, jak zakończę szybko walkę.

Mateusz Murański, który przy okazji konferencji rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim, przyznał, że walka jego ojca z Warszawskim Dresikiem nie wyszłaby poza 1 rundę. Dziennikarz zapytał również, czy jest jakieś starcie, które Jacek mógłby przegrać i zasugerował zestawienie z Pudzianem.

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański przed galą Elite Fighters: "Trener zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę z każdym"

Muran przyznał, że w klatce Jacek nie miałby szans z zawodnikiem KSW, jednak na ulicy szanse się wyrównują:

Nie, w klatce oczywiście, że nie. A na ulicy wszystko może się wydarzyć. Ulica to jest ulica. Tam w grę wchodzi wszystko. Palce w oczy, kopy poniżej pasa i tego typu niesportowe zachowania, więc szanse byłyby wyrównane.

Gdzie odbędzie się gala Elite Fighters 1?

  • Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo (31.07.2021 r.)
  • Bilety na galę kupisz tutaj

Elite Fighters 1 tylko w PPV

Ile kosztuje dostęp do gali Elite Fighters? Cena za PPV wynosi jedyne 23,99 zł!

Dostęp wykupisz -> tutaj

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Warszawski Dresik zadebiutuje w MMA już w lipcu. Wystąpi w nowej organizacji freakowej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *