High League

(VIDEO) Mateusz Murański przed galą Elite Fighters: „Trener zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę z każdym”

Matuesz Murański, który w klatce zadebiutował w kwietniu na gali FAME MMA 10 jeszcze w tym miesiącu stoczy kolejny pojedynek.

Zawodnik w nieco ponad trzy miesiące odbędzie trzy walki oraz zadebiutuje w trzech różnych organizacjach. Po przegranym starciu z Arkadiuszem Tańculą podpisał kontrakt z organizacją FEN. Na gali w maju zmierzył się z Epic Cheat Mealem i wygrał po decyzji sędziów.

Kolejnym rywalem Murańskiego będzie Warszawski Dresik, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali Elite Fighters 1. Wydarzenie odbędzie się już 31 lipca, a na karcie walk znajdziemy wiele emocjonujących pojedynków. Między innymi czeka nas starcie 3 vs 1.

Gdzie odbędzie się gala Elite Fighters 1?

  • Wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo (31.07.2021 r.)
  • Bilety na galę kupisz tutaj

Elite Fighters 1 tylko w PPV

Ile kosztuje dostęp do gali Elite Fighters? Cena za PPV wynosi jedyne 19,99 zł!

Dostęp wykupisz -> tutaj

Mateusz Murański zapewnia, że trener Jacek Rumniak przygotował go do wojny z każdym przeciwnikiem. Zawodnik daje sobie aż 99% szans na pokonanie Warszawskiego Dresika. Na swoim Instagramie aktor opublikował taki wpis:

Sprawdź!  Znana influencerka Lexy Chaplin dołącza do freakowej organizacji Malika Montany

Dopiero dzisiaj, z racji zajętości na planach, oraz masy pracy przy innych projektach, zacząłem na poważnie ostatnie 3 tygodnie przygotowań u boku mojego trenera Jacka Rumniaka, który zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę z każdym, co zdążyliście zauważyć przy moich dwóch ostatnich walkach.
Teraz 31 lipca na gali Elite Fighters stoczę swój 3 pojedynek z Warszawskim Dresikiem i jestem w 99% (bo zawsze trzeba zostawić ten 1%, bo jak to mówią, pycha kroczy przed upadkiem)
przekonany, że wyjdę z tej walki zwycięsko ,i będziecie mega usatysfakcjonowani z przebiegu tego pojedynku 👊👊💪

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Najman i Bonus BGC chcą rewanżu! "Piotrek to jest gość, okazał więcej charakteru niż Jóźwiak i Murański razem wzięci"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *