UFC

Mateusz Gamrot komentuje duży awans w rankingu UFC! „Jestem coraz bliżej”

Mateusz Gamrot skomentował spory awans w rankingu UFC. Polak aktualnie znajduje się w dziesiątce najlepszych zawodników kategorii lekkiej.

„Gamer” ma za sobą 4 zwycięstwa w największej federacji MMA na świecie. Po raz pierwszy jego nazwisko znalazło się w rankingu po wygranej z Diego Ferreirą. Polak awansował wówczas na 12 pozycję, a jego przeciwnik spadł na ostatnie miejsce w klasyfikacji.

Teraz Gamrot stanął przed znacznie trudniejszym wyzwaniem i zmierzył się Armanem Tsarukyanem. Zawodnicy stoczyli pięć bardzo wyrównanych rund, jednak werdykt sędziów był jednogłośny i w górę powędrowała ręka byłego mistrza KSW.

Gamrot komentuje awans w rankingu

Dzięki wygranej Polak znalazł się w gronie 10 najlepszych zawodników dywizji. Zamienił się miejscami z Conorem McGregorem i zajął jego 8 pozycję, natomiast były mistrz spadł na 12 miejsce.

Za pośrednictwem swojego Twittera „Gamer” udostępnił zaktualizowany ranking top 15 oraz zamieścił komentarz. Fighter pod zdjęciem napisał – Jestem coraz bliżej – czym dał dać do zrozumienia, że z każdą walką, jest co raz bliżej czołówki dywizji.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  [WIDEO] UFC Vegas 36: Brunson vs. Till - wyniki ważenia. David Zawada w limicie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.