UFC

Conor McGregor o walce na wózkach inwalidzkich: „Wchodzę w to. Czekajcie na mnie, proszę!”

Conor McGregor zabrał głos w sprawie ostatnich doniesień. Zawodnik UFC wyjaśnia, że jest zainteresowany charytatywnym pojedynkiem, ale jest pewien problem.

Według ostatnich informacji Irlandczyk miał zawalczyć w pojedynku bokserskim na wózku inwalidzkim. Jego rywalem miał być znany irlandzki komik Al Foran. Starcie było zaplanowane jako co-main event charytatywnej gali. Organizator wydarzenia potwierdził takie zestawienie, a kilka tygodni wcześniej mówił o nim sam John Kavanagh – trener Conora.

Mike Raimondi z ESPN poinformował jednak, że fighter nie weźmie udziału w gali, gdyż wciąż leczy kontuzje, której doznał na UFC 264 w starciu z Dustinem Poirierem. Rzecznik Irlandczyka przekazał – McGregor jak najbardziej wspiera Irlandzkie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i zamierza się jeszcze bardziej zaangażować, gdy jego rehabilitacja dobiegnie końca.

Głos zabrał sam The Notorious, który wyjaśnił wszystko za pośrednictwem Twittera. Najpierw wyjaśnił, że zawalczy, ale w późniejszym terminie:

– Wrzesień to dla mnie za wcześnie. Moi lekarze i fizjoterapeuci radzą mi, abym się wstrzymał. Szacuję, że najwcześniej mogę powrócić późnym październikiem. A może dopiero w listopadzie lub grudniu. Trudno w tej chwili wskazać konkretny termin. Ale wchodzę w to! Czekajcie na mnie, proszę!

Następnie dodał:

Sprawdź!  (VIDEO) Paddy Pimblett swojego internetowego trolla! Lekcja pokory od zawodnika UFC. "Gość ma jaja..."

– Hahaha, dobre! Dajcie mi trochę czasu i wchodzę w to! Zanim zobowiążę się do jakiegoś terminu, muszą najpierw przez jakiś czas skupić się na rehabilitacji! Mam jednak fajne rzeczy zaplanowane na galę!

Źródło: Twitter / lowking.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.