UFC

Dana White wskazuje kolejnego przeciwnika dla Mateusza Gamrota! „Chciałbym zobaczyć taką walkę”

Szef organizacji UFC zdradził, z kim chciałby zestawić w kolejnym pojedynku Mateusza Gamrota. Dla Polaka byłoby to kolejne duże wyzwanie.

„Gamer” ma za sobą pierwszy main event w UFC. Podczas ostatniej gali w Las Vegas zmierzył się z Armanem Tsarukyanem i przez znaczną większość ekspertów był skazywany na porażkę. Fighter udowodnił jednak, że trzeba się z nim liczyć.

Zawodnicy stoczyli emocjonująca i wyrównaną walkę. Sędziowie po pięciu rundach nie mieli jednak wątpliwości i jednogłośnie wskazali zwycięstwo Polaka, który zaliczył bardzo duży awans w rankingu top 15.

Szef UFC o kolejnym rywalu dla Gamrota

Z 12 pozycji „Gamer” wskoczył na 8 lokatę i zmienił się miejscami z Conorem McGregorem. Po wygranej Polak rzucił kolejne wyzwanie i oświadczył, że chce walczyć z najbardziej brutalnym zawodnikiem w dywizji, czyli Justin Gaethje.

Amerykanin jednak dopiero co bił się o pas i wydaje się, że będzie chciał zmierzyć się z rywalem zajmującym wyższą pozycję w rankingu. Sam Gaethje aktualnie znajduje się na trzeciej pozycji zaraz za Dustinem Poirierem i Charlesem Oliveirą, który nadal by był mistrzem, gdyby ostatnim razem zmieścił się w limicie wagowym.

Sprawdź!  Co powiedział Marcin Tybura na Media Day? Sprawdź wypowiedzi Polaka przed walką z Harrisem.

Dana White ma pomysł na inne zestawienie. W ostatnim wywiadzie dla serwisu yahoo.com zdradził, że chciałby zobaczyć walkę Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem, który jest na 6 pozycji i wygrał ostatnie 7 pojedynków.

Niesamowite. Cała karta była niesamowita. Ale main event był na wysokim poziomie. Mówimy o zawodnikach z miejsca 11 i 12. Tak, to było specjalne – przyznał White.

– Co mi się najbardziej podoba? Chciałbym zobaczyć Gamrot vs Dariush, gdy ten wróci, więc chłopaki, robimy jutro spotkanie! – dodał szef UFC.

Źródło: sports.yahoo.com

Sprawdź!  "Naprawdę chcę zniszczyć tego pijaka" - Marvin Vettori chce walczyć z Paulo Costą

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.