KSW

Materla przed powrotem do klatki KSW: „Ciężko jest odpuścić i zakończyć karierę. Ciało nie nadąża za moimi ambicjami”

Michał Materla zabrał głos przed powrotem do klatki KSW. Już w przyszłym miesiącu były mistrz zawalczy przed własną publicznością.

„Cipao” ma za sobą bolesną porażkę z Mariuszem Pudzianowskim. Niemal wszyscy w roli dużego faworyta stawiali bardziej doświadczonego Materlę. Sam fighter mówił, że musi wygrać ten pojedynek, jednak rywal sprawił dużą niespodziankę.

Już w pierwszej odsłonie Pudzianowski ustrzelił Materlę potężnym podbródkowym. Zawodnik ze Szczecina padł na deski, z których nie podnosił się przez dłuższą chwilę.

Materla przed KSW 78

Teraz Materla powróci do klatki na gali KSW 78 w Szczecinie. Stanie do rewanżu z Kendallem Grovem, z którym zmierzył się po raz pierwszy w 2013 roku. Wówczas po jednogłośnej decyzji sędziów w górę powędrowała ręka Polaka. Tak w rozmowie z KSW Materla skomentował to zestawienie:

– Myślę, że osoby, które śledzą KSW i moją karierę, na pewno pozytywnie odbiorą to zestawienie, właśnie ze względu na przebieg naszej pierwszej walki. Cieszę się, że będę mógł drugi raz z nim zawalczyć.

Ciężko jest odpuścić i skończyć karierę. Ciało nie nadąża za moimi ambicjami, ale staram się każdego dnia wychodzić ze strefy komfortu i mam nadzieję, że tak samo w tej walce, jaki i w poprzedniej, to moja ręka będzie uniesiona w geście zwycięstwa.

Materla nie ukrywa, że zakończenie kariery zbliża się wielkimi krokami i cieszy się, że będzie mógł jeszcze raz zawalczyć przed swoimi kibicami:

Sprawdź!  Marcin Wrzosek zwolniony z KSW! Jest oświadczenie Macieja Kawulskiego: "W dorosłym świecie słowo dane ludziom liczy się bardziej niż sława i pieniądze"

– Jestem lokalnym patriotą i bardzo się cieszę, że na koniec kariery tyle razy będę miał okazję odwdzięczyć się tym wszystkim fanom, którzy mi kibicują, wspierają mnie i życzą mi dobrze. Oni dają mi emocje poza walką, a ja będę mógł się im odwdzięczyć w walce.

Wszystkie gale największej polskiej organizacji, w tym KSW 78 i pojedynek Michała Materli obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png
Sprawdź!  (VIDEO) Marian Ziółkowski broni mistrzowskiego pasa! Wygrywa po wyrównanej walce z Sebastianem Rajewskim

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.