Boks

Masternak krytycznie o walce Fury-Ngannou. Mocne słowa o „Królu Cyganów” [WIDEO]

Mateusz Masternak w najnowszej wypowiedzi dla Fansportu TV w mocnych słowach skomentował walkę Tysona Fury’ego z Francisem Ngannou. Polski pięściarz uważa, że Anglik wystawił złą laurkę światowemu boksowi.

Po 10-miesięcznej przerwie „The Gypsy King” zdecydował się na kasową walkę z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC, Francisem Ngannou. Kameruńczyk wypadł zaskakująco dobrze na tle Anglika, który był kompletnie bez formy.

Już wtedy, w październiku 2023 roku, mówiło się, że wkrótce po „Predatorze” rywalem Tysona Fury’ego będzie Ołeksandr Usyk. Walka „Króla Cyganów” z Ngannou dla wielu nie podnosi szans Brytyjczyka w tym starciu.

Walkę o wszystkie pasy wagi ciężkiej Tyson Fury vs. Ołeksandr Usyk obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł, ale to nie wszystko! Trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka. To łącznie 300 zł, które Fortuna zwróci Ci na konto w przypadku przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Fury vs. Usyk bez ryzyka

TYPKURSYBUKMACHER
Tyson Fury2.00Fortuna
Ołeksandr Usyk1.88Fortuna

Masternak krytycznie o Tysonie Furym

Na kanale Fansportu TV pojawił się materiał z odliczaniem do historycznej walki o wszystkie tytuły wagi ciężkiej. Prowadzący połączyli się też z Mateuszem Masternakiem, który między innymi wytypował walkę Fury vs. Usyk. Polski pięściarz przy okazji mocno skrytykował występ „Króla Cyganów” przeciwko Francisowi Ngannou i przyznał, że nie spodobało mu się klasyfikowanie Kameruńczyka już po jednej zawodowej walce:

Sprawdź!  Jon Jones chce być "najbardziej złym ciężkim w historii"!

Nie wyglądał Tyson Fury tam kompletnie jak mistrz świata i uznawany za najlepszego ciężkiego aktualnie. Wyglądał blado. To była zła promocja boksu, wystawił złą wizytówkę całemu światowemu pięściarstwu.

Ten pojedynek dla mnie nie powinien się odbyć. Dla Fury’ego to był skok na kasę. Teraz wszystkie federacje przyklaskują. Uważam, że jest to wielka niesprawiedliwość, że facet [Ngannou] po jednym pojedynku jest we wszystkich rankingach, a tak naprawdę można powiedzieć, że był to freak fight. Mam nadzieję, że Usyk pokaże, co to jest prawdziwy sport, czym się charakteryzuje prawdziwy sportowiec i głęboko wierzę, że przywiezie wszystkie pasy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.