KSW

Salahdine Parnasse poza KSW?! Wymowne słowa Mariana Ziółkowskiego!

Marian Ziółkowski podzielił się ze wszystkimi zakulisowymi informacjami na temat Salahdine’a Parnasse’a. Czy Francuz odejdzie z KSW?

Podwójny mistrz największej polskiej organizacji MMA stoczył niedawno ostatnią walkę na kontrakcie z KSW. Parnasse w walce wieczoru paryskiej gali znokautował Valeriu Mirceę broniąc i unifikując pasy kategorii lekkiej.

Od tamtej pory wszyscy zastanawiają się, jaką decyzję podejmie francuski champion. Szef KSW wprost przyznał, że nie martwi się wkroczeniem do gry UFC, ale inna sprawa ma się z PFL-em, który może kusić Salahdine’a Parnasse’a dużymi pieniędzmi.

Salahdine Parnasse poza KSW?!

Martin Lewandowski mówił, że organizacja jest w stanie zrobić bardzo dużo, by zatrzymać Francuza. Dodawał też przy tym, że „jest jakiś pewien poziom absurdu, którego nie przekroczy”.

Niewykluczone, że rozmowy z Parnassem spełzły na niczym. Na to mogą wskazywać słowa Mariana Ziółkowskiego. „Golden Boy” w programie MMA Studio powiedział:

Z Parnassem słyszałem, że go nie będzie. Że Parnasse odchodzi niestety.

Były mistrz wagi lekkiej powrócił podczas XTB KSW 93 w Paryżu, gdzie pechowo przegrał z Wilsonem Varelą w wyniku kontuzji. Ziółkowski jest więcej niż chętny na rewanż z Francuzem:

Sprawdź!  Ziółkowski mocno o hejterach: "Dla niektórych byłoby lepiej, gdybym wyszedł i..."

Oczywiście też jestem chętny. Tylko w to celuję. Nie chcę na razie wybiegać aż tak, bo on pewnie teraz dostanie walkę o pas, być może z Tutaraulim… Chociaż słyszałem, że teraz Tutaruali ma walkę i chce przejść do 66.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.