KSWPRIME SHOW MMA

Mariusz Pudzianowski odpowiedział na wyzwanie Bombardiera! Będzie rewanż? „Czekam na zaproszenie do Senegalu!”

Za nami gala Prime Show MMA 2, podczas której do klatki powrócił „Bombardier”. Po wygranej Senegalczyk rzucił wyzwanie Pudzianowskiemu.

Po raz pierwszy Serigne Ousmane Dia zawalczył w Polsce na gali KSW 64. W main evencie wydarzenia zmierzył się z byłym strongmanem i został znokautowany w 18 sekund. Nie zdążył nawet wyprowadzić jednego celnego uderzenia.

Teraz powrócił do naszego kraju, żeby zmierzyć się ze „Stiflerem”. Co ciekawe, wygląda na to, że nie do końca był świadomy tego, iż jest to gala freakowa, a nie sportowa. W wywiadach powtarzał, że po wygranej ze Zduńczykiem, liczy na rewanż z Pudzianowskim.

Mariusz Pudzianowski odpowiada „Bombardierowi”

Pojedynek ze „Stiflerem” przebiegł tak, jak wielu się spodziewało. Senegalczyk błyskawicznie obalił rywala i zasypał go ciosami w parterze. 70 kg lżejszy Polak był bezradny i po kilku ciężkich uderzeniach sędzia musiał przerwać walkę.

Po wygranej do kamery „Bombardier” skierował kilka słów w stronę Pudzianowskiego. Na wyzwanie Senegalczyka, który chce rewanżu, Polak odpowiedział za pośrednictwem Facebooka.

Sprawdź!  Błachowicz typuje starcie Ziółkowski vs Mańkowski: "Będzie układał walkę pod siebie. Podoba mi się jego styl"

– To czekam na zaproszenie do Senegalu i dam Ci rewanż w MMA!!! Jestem gotowy w każdej chwili!!

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.