UFC

Gamrot szczerze o walce z McGregorem! „Ja chcę wyzwań, a nie biznesmenów. Chcę walczyć z najlepszymi na świecie”

Wielu zawodników z całego świata marzy o takim pojedynku. Mateusz Gamrot nie jest jednak zainteresowany starciem z największą gwiazdą MMA i liczy na całkiem inne wyzwania.

„Gamer” w ostatnim pojedynku zmierzył się z Armanem Tsarukyabnem, którego wypunktował na dystansie pięciu rund. Wygrana zapewniła mu spory awans w rankingu kategorii lekkiej. Zamienił się miejscem z Conorem McGregorem i aktualnie zajmuje 8 pozycję, natomiast Irlandczyk spadł na 12 lokatę.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Conorem McGregorem

Po awansie Gamrota pojawiły się głosy w sprawie potencjalnego starcia z byłym mistrzem. Między innymi Marcin Wrzosek stwierdził, że gdyby teraz doszło do pojedynku, to faworytem byłby Polak, który jest w świetnej formie i ma za sobą serię zwycięstw.

O takie zestawienie został zapytany sam Mateusz Gamrot, który rozmawiał z Andrzejem Kostryą. Fighter mocno zaskoczył, gdyż w przeciwieństwie do innych zawodników UFC nie jest zainteresowany walką z McGregorem.

Starcie z największą gwiazdą MMA wiąże się z ogromną wypłatą, jednak „Gamerowi” nie zależy na pieniądzach, a na sportowych wyzwaniach. Fighter, aby udowodnić, że jest najlepszy na świecie, musi walczyć z najlepszymi w swojej kategorii, a McGregor czasy świetności ma już za sobą.

Sprawdź!  Teixeira o legendarnej polskiej sile: "Musisz szanować moc w jego uderzeniach. Poczułeś jego pięści, poczułeś tę moc i..."

– Nie tyle wyprzedziłem Conora McGregora, co zamieniłem się z nim miejscami. Ja wskoczyłem cztery oczka do góry, a Conor cztery w dół. Oczywiście, każdy prawie sportowiec chciałby walczyć z Conorem McGregorem, ale to bardziej ze względu medialności i pieniążków.

– Ja jako sportowiec nie chciałbym teraz z nim walczyć. Ja szukam wyzwań sportowych, prawdziwych sportowców z krwi i kości, a nie biznesmenów, którzy zajmują się teraz biznesem i marką swojej twarzy. Ja chcę być najlepszym zawodnikiem na świecie i chcę walczyć z najlepszymi zawodnikami na świecie – na koniec zapytany o to, czy uważa, że McGregor byłby łatwym przeciwnikiem przyznał – tak uważam.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Gdzie oglądać UFC Vegas 51: Luque vs. Muhammad 2? Karta walk, stream live. UFC Vegas 51 transmisja na żywo

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.