FAME MMA

Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? „My damy do KSW swojego zawodnika, to kwestia dogadania”

Już dzisiaj o 19:30 startuje jubileuszowa gala poznańskiej organizacji FAME MMA. W main evencie zobaczymy pojedynek zawodnika, który obecnie jest związany z KSW. Organizacje doszły jednak do porozumienia i są plany na dalszą współpracę.

Norman Parke w walce wieczoru zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Fighter spróbuje swoich sił w formule bokserskiej i stoczy pojedynek, którego stawką będzie kilogramowa sztabka złota. Stormin nie ukrywa, że jest to jedynie przerwą od MMA, która zapewni mu szybkie i duże pieniądze.

Po pojedynku z Don Kasjo chciałby wrócić do MMA i dalej walczyć w KSW. Kiedy ogłoszono jego pojedynek w nowej organizacji, włodarze FAME MMA oświadczyli, że starcie będzie musiało odbyć się poza granicami kraju, ze względu na kontrakt Stormina.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Były zawodnik UFC twierdził, że dogadał się z organizacją, jednak Martin Lewandowski twierdził, że nie ma pojęcia o żadnej walce Stormina, nawet o niej nie słyszał.

Sprawdź!  FAME MMA odpowiedziało na drugi protest Życińskiego: "Federacja przyznaje się do błędów, które zostały popełnione przy organizacji tej walki"

Ostatecznie jednak organizacje doszły do porozumienia, jednak jak wyjaśnił menadżer Parka, nie było to takie proste – Włodarze FAME MMA chcieli to zrobić za zgodą wszystkich, ale jak wiemy, na początku się nie dało. Były pewne problemy, więc szukaliśmy różnych rozwiązań. Mieliśmy przygotowane różne rozwiązania na tę okazję, ale gdzieś cały czas w naszych głowach się rodziło, że chcemy to zrobić polubownie.

Cała sprawa z Normanem Parke może być dla organizacji kluczowym momentem. Być może w przyszłości KSW będzie chciało w inny sposób kontynuować współpracę z FAME MMA. Jeden z właścicieli organizacji Boxdel w rozmowie na Kanale Sportowym zdradził, że jest pomysł na wymianę zawodników.

– Wydaje mi się, że po przełamaniu lodów z KSW w przypadku Normana Parke’a może udałoby się nam przekonać Mariusza Pudzianowskiego na transfer do FAME MMA. Wtedy my damy do KSW swojego zawodnika, to kwestia dogadania.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Marcin Różalski o nowych organizacjach freakowych: "Biorą udział w konkursie na zaniżanie poziomu gówna"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *