FAME MMA

Kamila Wybrańczyk o Arturze Szpilce: „On się po prostu boi o mnie, będzie krzyczał na pewno. Muszę mu powiedzieć, żeby był troszeczkę ciszej, bo…”

Już dzisiaj na gali FAME MMA 10 po raz kolejny w klatce zobaczymy Kamilę Wybrańczyk, narzeczoną Artura Szpilki. Zawodniczka tym razem zawalczy o pas.

To dopiero druga walka Kamiszki w MMA. W debiucie zmierzyła się z Zusje, którą poddała w drugiej rundzie. Tym razem stanie do walki z bardziej doświadczoną Martą Linkiewicz. Rywalka Kamili ma za sobą 4 walki. Pokonała przed czasem Martę Rentel Monikę Godlewską, a z Zusje wygrała przez decyzję sędziów. Poniosła jedną porażkę w walce z Anielą Bogusz.

Mimo mniejszego doświadczenia w MMA to właśnie Kamila Wybrańczyk jest dużym faworytem tej walki. Bukmacherzy nie dają szans jej rywalce, z którą zmierzy się o pas wagi koguciej.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Przy okazji walk Kamiszki, na gali FAME MMA po raz kolejny pojawi się pięściarz Artur Szpilki. Co ciekawe, Wybrańczyk niejednokrotnie wspominała, że jej narzeczony stresuje się walką kilka razy bardziej, niż sama Kamila.

Sprawdź!  Cepeliada w wykonaniu Amadeusza Ferrariego. Mimo tego wygrywa przez TKO z Haribo. [WIDEO]

– On jest czasami taki denerwujący. On bardzo się stresuje i nie chce, żeby mi się cos stało – Powiedziała w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. Dziennikarz w odpowiedzi przyznał, że na ostatniej gali FAME MMA Szpilka krzyczał tak głośno, że zagłuszał komentatorów.

– No to teraz spodziewaj się tego samego. On się po prostu boi o mnie, ale będzie krzyczał na pewno. Też zagłusza trenerów, więc nie jest mi to na rękę. Muszę mu powiedzieć, żeby był troszeczkę ciszej, bo mi zagłusza trenerów i ja naprawdę nie słyszę trenerów, tylko słyszę: „Dawaj misiunia! Tak, jedziesz z nią!” – dodała.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Łukasz Różański znokautuje Artura Szpilkę? Trening przed pojedynkiem o pas WBC International [WIDEO]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *