FAME MMA

Don Kasjo zaskoczy i pokona Normana Parke? Jest nagranie ze sparingów przed FAME MMA 10 [WIDEO]

Już dzisiaj długo wyczekiwane FAME MMA 10. Main eventem jubileuszowej gali będzie bokserskie starcie Normana Parke z Kasjuszem Życińskim.

Zawodnicy staną do walki o kilogramową sztabkę złota oraz pas króla. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej. Fighterzy stoczą 5 rund po 3 minuty. Pomiędzy każdą z odsłon będą mieli minutę przerwy. Jest to walka, która przyciąga największą uwagę kibiców.

Duża część zainteresowanych liczy na zwycięstwo zawodnika z Irlandii Północnej. Norman Parke dotychczas walczył w formule MMA, jednak w boksie ma na swoim koncie kilkanaście walk amatorskich. W tej formule to jednak Don Kasjo jest znacznie bardziej doświadczony.

Życiński treningi rozpoczął w klubie SAKO w 2011 roku. Stoczył około 70 amatorskich walk, dwukrotnie brał udział w World Series of Boxing oraz zdobył nawet brązowy medal w amatorskich mistrzostwach Polski. Między innymi Marcin Różalski i Gracjan Szadziński uważają, że ze względu na większe doświadczenie, to właśnie Don Kasjo będzie przeważał w tym pojedynku oraz powinien go wygrać.

Życiński ma przewagę nie tylko pod względem umiejętności bokserskich, ale także, jeśli chodzi o zasięg rok. Jeśli dobrze to wykorzysta, może wypunktować byłego zawodnika UFC. Ten obrał sobie jednak inny cel. Oświadczył, że w 4 lub 5 rundzie znokautuje zawodowego fightera. Dotychczas jeszcze nikomu się to nie udało.

Sprawdź!  "Myślę, że to taka chwilowa moda" - Martin Lewandowski krytykuje organizacje freakowe

Poniżej możemy znaleźć nagranie z treningu, na którym Don Kasjo sparuje kilka dni przed galą FAME MMA 10 i pojedynkiem z Normanem Parke.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *