FAME MMAMMAUFC

Mateusz Gamrot chce walki z Don Kasjo! Życiński odpowiada: „Może mu na sparingach wbili za dużo i się popier***o w głowie.”

Mateusz Gamrot cały czas przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie w American Top Team na Florydzie przygotowuje się do swojego kolejnego pojedynku.

Przypomnijmy, że „Gamer” kolejny bój w UFC stoczy na najbliższej gali UFC Fight Night, która odbędzie się w sobotę 10 kwietnia. Rywalem Polaka będzie doświadczony Scott Holtzman.

Gamrot w swojej karierze zawodowej wygrał 17 pojedynków. W debiucie dla największej organizacji MMA na świecie przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską, ale sam rywal Polaka, Guram Kutateladze przyznał, że ta wygrana należy się „Gamerowi”.

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który na jubileuszowej gali FAME MMA 10 zawalczy z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke jest pewny swego. Wie, że pokona doświadczonego Irlandczyka i już teraz chce walk z innymi zawodnikami najlepszych organizacji na świecie. O walce z Życińskim wypowiedział się nawet Mateusz Gamrot, który byłby chętny na taki pojedynek! Zawodnik UFC zażyczył sobie jednak ogromnej wypłaty!

Mateusz Gamrot o walce z Don Kasjo

Podczas ostatniego live’a na Instagramie, Mateusz Gamrot wypowiedział się na temat Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Nie trzeba było czekać na odpowiedź drugiego zainteresowanego.

Sprawdź!  Conor McGregor odpowiada Bispingowi! "Jest nikim."

„Odpowiedzmy na Kasjo tego śmierdziela. Nie mogę uwierzyć, że na moim patencie próbuje się wybić. Generalnie moja piłka jest krótka, dwie sztabki złota, bo mam dwójkę dzieci. Milion złotych dla Anastazji, milion złotych na konto Mikołaja.” – mówi Gamrot na nagraniu.

„Wracam 12 kwietnia. W środę 15 kwietnia mogę z nim zawalczyć bez żadnych przygotowań, bez jakiegokolwiek robienia wagi. To moja odpowiedź na tego śmiesznego Don Kasjo. Wątpię, że dojdzie do tego wszystkiego, a jeżeli już to Czerwony Smok, Poznań jestem dwa razy dziennie – zapraszam.” – dodaje na koniec.

Don Kasjo odpowiada na słowa Gamrota

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński nie czekał długo z odpowiedzią. Podczas ostatniego live’a skomentował słowa zawodnika UFC – „Gamrotowi to tam może na sparingach wbili za dużo i mu się popier***o w głowie. Jak dwa miliony za walkę, a walczy tam za 20 czy 30 tysięcy dolarów. A tu chce 2 miliony za śmiesznego menela kur*a Don Kasjo, który melanżuje.”

Kursy na walkę Gamrota

Nadchodzący pojedynek i galę UFC Fight Night z udziałem Mateusza Gamrota możesz obstawić – tutaj – rejestracja zajmuje 30 sekund.

Sprawdź!  Gamer przed UFC Vegas 31: "Urodziłem się gotowy do walki. Udowodnię, że jestem najlepszym zawodnikiem na świecie"

Otwórz konto – odbierz bonus

Po rejestracji otrzymasz darmowy zakład za 29 zł i bonus w postaci ZAKŁADU BEZ RYZYKA do 200 zł. W przypadku przegranego kuponu, otrzymasz cashback!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *