KSW

Mariusz Pudzianowski komentuje sytuację reprezentacji Polski! „Tyle razy zmienialiśmy trenerów i nic to nie dało”

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w sprawie reprezentacji Polski. W mocnych słowach skomentował tragiczne wyniki biało-czerwonych.

Fernando Santos miał zapewnić kadrze awans na mistrzostwa Europy, które odbędą się w przyszłym roku. Niestety nie sprawdził się na stanowisku selekcjonera. Polska zajmuje zaledwie czwarte miejsce w grupie E i w ostatnim czasie zanotowała porażki z Albanią oraz Mołdawią.

Aktualnie jedyną szansą na awans wydają się baraże, które mimo wszystko trzeba wygrać i będą ogromnym wyzwaniem dla reprezentacji. Wyniki Santosa były na tyle niezadowalające, że został wezwany do PZPN i zwolniony ze stanowiska selekcjonera.

Osoba, która zajmie jego miejsce, ma zostać wybrana 20 września. Głos w tej sprawie zabrał Mariusz Pudzianowski, który słusznie zauważył, że być może problem leży w zawodnikach, gdyż każdego roku zmieniany jest selekcjoner, który nie potrafi odmienić reprezentacji Polski.

Fernando Santos na wylocie! Dużo pracy przed nami! Tylko to coś da! Skoro tyle razy zmienialiśmy trenerów i nic to nie dało, to widocznie pora zmienić zawodników!!!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.