KSW

KSW przygotowuje się na rewolucję! Lewandowski zabrał głos w sprawie Pudzianowskiego i innych gwiazd

Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie Mariusz Pudzianowskiego. Nie ukrywa, że największą polską organizację MMA czeka rewolucja.

Duże zmiany w KSW nadchodzą wielkimi krokami. Coraz częściej mówi się o sportowej emeryturze takich zawodników jak Pudzianowski, Michał Materla czy Mamed Khalidov, którzy budowali w Polsce MMA. Toczą oni już pojedynki od kilkunastu lat i są największymi gwiazdami organizacji.

Fighterzy ci zawsze przyciągają uwagę masy kibiców i wypełniają trybuny. KSW może mieć spory problem, kiedy wszyscy trzej zakończą swoje kariery w najbliższych latach. Głos w tej sprawie zabrał teraz szef federacji Martin Lewandowski.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Super Expressu Lewandowski został zapytany o przyszłość „Pudziana”. Jest on aktualnie po dwóch porażkach i wraca do zdrowia po kontuzji. Przyznał, że jego kariera zbliża się ku końcowi, do czego może dojść już niedługo.

Wspomniał również o pozostałych gwiazdach i stwierdził, że kiedy w końcu odwieszą rękawice na kołek, w szeregach organizacji KSW dojdzie do rewolucji:

– Nie jest chyba żadną tajemnicą, że Mariusz ma już tyle na liczniku, ile ma. Widać po nim, że PESEL robi swoje, że jego kariera zmierza ku końcowi. Ale to sam Pudzian wyznaczy datę, kiedy będzie jego ostatnia walka, czy ostatni walk. Naturalną rzeczą w biznesie jest, że ludzie przychodzą i odchodzą. I my też szykujemy się do rewolucji, kiedy nasze największe gwiazdy powiedzą „dość”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.