MMAUFC

Marcin Tybura podpisał kontrakt na kolejny pojedynek w UFC!

Jak poinformował właśnie menadżer zawodnika Paweł Kowalik z MMA Cartel – Marcin Tybura (MMA 21-6) podpisał kontrakt na kolejną walkę w UFC.

Podpisane! Tybura nie zawalczy na UFC 260, ale mamy już nowego rywala i nową datę.

Dla Polaka rok 2020 był kapitalny. Wygrał on wszystkie cztery pojedynki, które stoczył, pokonując między innymi Sergeya Spivaka czy Bena Rothwella. Tybura miał zawalczyć na UFC 260. 27 marca miał zmierzyć się z Blagoyem Ivanovem (MMA 18-4). Bułgar z powodu kontuzji musiał jednak wycofać się z tego pojedynku, a plany znalezienia zastępstwa niestety nie powiodły się. Na ten moment nie wiadomo z kim i kiedy zmierzy się Marcin Tybura, jednak jeśli tylko pojawią się jakieś nowe informacje, na pewno dowiecie się od Nas wszystkiego najszybciej jak to możliwe.

Sprawdź!  "Poirier vs. McGregor 4 to za dużo dla Dustina" uważa komentator UFC!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.