BKFCMMAUFC

BKFC zainteresowane angażem Juniora dos Santosa i Alistaira Overeema

W zeszłym tygodniu UFC ogłosiło, że rezygnuje z usług dwóch utytułowanych i bardzo popularnych zawodników kategorii ciężkiej. Junior dos Santos (MMA 21-9) oraz Alistair Overeem (MMA 47-19) mimo braku przedłużenia kontraktów ze strony UFC, nie będą raczej narzekać na brak ofert. Jedną z zainteresowanych angażem zawodników organizacji jest Bare Knuckle FC, czyli federacja walk na gołe pięści.

Jak podaje portal bjpenn.com, David Feldman – prezes BKFC – jest mocno zainteresowany zakontraktowaniem obu zawodników.

Zgadza się, interesuje nas zarówno Junior dos Santos jak i Overeem. Od razu skontaktowałem się z ich menadżerami, czekamy na rozwój sytuacji.

Co ciekawe, Junior dos Santos otrzymał propozycję walki z Marcinem Tyburą na gali UFC 260. Brazylijczyk nie podjął jednak tego wyzwania, po czym został zwolniony z UFC. Wcześniej Cigano notował serię czterech porażek z rzędu, przegrywając między innymi z Francisem N’Gannou czy ostatnio z Cirylem Gane.

Alistair Overeem natomiast nie miał tak złej serii jak dos Santos, bo z sześciu ostatnich walk aż 4 wygrał. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że w ostatnim pojedynku z Alexandrem Volkovem, Holender wyglądał po prostu słabo. Wcześniej Reem ogłosił, że była to jego ostatnia próba 'ataku’ na mistrzostwo dywizji ciężkiej UFC, więc najwidoczniej organizacja stwierdziła, że nie ma sensu dłużej korzystać z usług Overeema.

Sprawdź!  "Don Kasjo" o byłym mistrzu UFC! "Jon Jones pewnie by dostał lepę i poszedł spać"

Źródło: BjPenn.com

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.