High League

Marcin Najman w turnieju High League! Zawalczy o wysoką stawkę! „Mistrz Europy WKU jest gotów na kolejne wyzwanie”

Federacja ogłosiła pierwszego freak fightera, który weźmie udział w turnieju o wysoką stawkę! Już na kolejnej gali High League w akcji ponownie zobaczymy Marcin Najmana.

Organizacja High League postanowiła wprowadzić cos, czego jeszcze w polskich freak fightach nie było. Ośmiu zawodników weźmie udział w turnieju, którego stawką jest 500 tysięcy złotych. Pierwszy etap zawodów odbędzie się już 17 czerwca w Tauron Arenie.

Najman wraca do klatki

Ogłaszanie uczestników High League 7 rozpoczęto od Marcina Najmana, który po ostatniej wygranej z Pawłem Jóźwiakiem szybko powrócił na salę treningową i rozpoczął przygotowania do kolejnego pojedynku:

Ojciec chrzestny polskich freak-fightów wraca do gry. Marcin Najman pierwszym uczestnikiem HIGH League Grand Prix. Mistrz Europy WKU jest gotów na kolejne wyzwanie. Kto będzie rywalem Marcina Najmana? Odpowiedź poznamy podczas losowania – tak federacja zapowiedziała „El Testosterona”.

Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że drugim z uczestników może być Jacek Murański. W ostatnim sporo mówi się o jego powrocie do freaków, co z resztą sam kilkukrotnie zasugerował za pośrednictwem swoich social mediów.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.