GROMDA

Załęcki wytypował walkę wieczoru GROMDA 13! „Mam wrażenie, że to się w miarę szybko się zakończy” [VIDEO]

Dawid Załęcki pojawił się w studio Fansportu, gdzie został zapytany o main event GROMDA 13. „Crazy” wytypował, kto jego zdaniem zwycięży w najbliższy piątek.

Popularny „Crazy” w mig zyskał sobie sympatię kibiców freak fightów, gdzie łącznie stoczył już 3 walki. Alana Kwiecińskiego i Vaso Bakocevicia kończył już w 1. rundzie, ale pojedynek z Mateuszem Kubiszynem zakończył się dopiero decyzją. Górą był „Don Diego”, który już w ten piątek na GROMDA 13 stanie naprzeciwko Bartłomieja „Balboi” Domalika w starciu o miano najlepszego zawodnika walk na gołe pięści w Polsce.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Dawid Załęcki: „Cała Polska na czeka na tę walkę”

Załęcki zapytany o main event najbliższej GROMDY nie ukrywał tego, że nie może się doczekać pojedynku Don Diego vs Balboa. „Crazy” w bardzo pozytywnych słowach wypowiedział się o tym zestawieniu:

Sprawdź!  Siwollo wraca na GROMDA 15! Półfinalista turnieju gotowy na solówki

Czekam też na tą walkę. Wiadomo, walka będzie fajna, cała Polska na nią czeka. Dwóch dobrych fighterów się zmierzy, zresztą to taki ich rewanż z dawnych lat.

Poproszony o wytypowanie zaznaczył, że niezwykle ciężko jest wskazać faworyta. Ostatecznie odrobinę większe szanse dał Bartłomiejowi Domalikowi.

K**wa nie wiem… Do ocenienia walka naprawdę ciężka. K**wa, ja mam wrażenie, że to się w miarę szybko się zakończy, wiesz? Myślę, że oni są tak dobrymi zawodnikami, że któryś przyceluje i… Nie wiem, dałbym 55% do 45 na Domalika. Chociaż Kubiszyn potrafi zaskoczyć. Jak z Vasylem walczył, to byłem przekonany, że Vasyl wygra, chociaż wtedy byłem za Kubiszynem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.